• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 87000 eur - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija do 87000 eur - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 87000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 87000 eur" je bilo najdenih 1 348 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 413 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2
    • do 780 m2
    • 780 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 780 m2
    • 940 m2
  •  Po ceni
    • 82000 eur (malo cenejši)
    • 91000 eur (malo dražje)
    • do 59 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠENTJUR, 79.500 €, 1213,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2024.,

www.indomio.si

1.213 m2, zazidljiva, Svetinova ulica, odlična iskana lokacija center Šentjur, blizu Dom starejših Šentjur, komunalni vodi ob zemljišču, prodamo. Cena: 79.500,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na odlični in iskani lokaciji v centru Šentjurja, Svetinova ulica (blizu Dom starejših Šentjur).....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 79.000 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠENTRUPERT – okolica , k.o. CIRNIK - 95,2o m2, zidanica l. 2012 , na zemljišču 4.608,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje , hišno številko, elektro in vodovodni priključek, asvaltni dostop.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-501 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetija streljaj iz Celja Nasproti Hohcrauta -OBČINA LAŠKO Novemu kupcu je na voljo Hiša z gospodarskim poslopjem- kmetija. Po podatkih gursa 100,2 m2 NTP v hiši, 50 m2 NTP hleva. Hiša je starejšega tipa, centralno ogrevanje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 79.000 €, 160,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

160 m2, samostojna, adaptirana l. 2004, 750 m2 zemljišča, mirna, sončna lokacija s pogledom na krko. tam kjer se ustavi čas. Hiša je delno obnovljena(centralna kurjava, okna, streha, okolica) Sestoji iz dveh etaž. Primerna za bivanje, vendar potrebna še delne obnove. .

 
 
 
  Stanovanje, BREG PRI POLZELI, 79.000 €, 22,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1948, 135 m2 zemljišča, VP/VP, Na Bregu pri Polzeli prodamo garsonjero s kletjo in parcelo zadaj, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR V naselju Breg pri polzeli, prodamo garsonjero s kletjo in zadaj lastniško parcelo. Garsonjera ima kuhinjo, kopalnico in....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 79.000 €, 2162,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2024.,

www.indomio.si

2.162 m2, zazidljiva, 2.162 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Na Krasu v vasi Čepno je naprodaj 5 zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.162 m², ki se prodajajo v kosu. Zemljišča se nahajajo ob glavni cesti cca 20 min od Postojne, Divače....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 88.400 €, 442,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na ravni parceli zazidkjivi že 70 let, dostopno z za to zgrajeno cesto, z vsemi možnimi infrastrukturnimi priključki in dostopnostmi. Parcela leži sredi Britofa dostopna po najboljših cestah poleg protokolarnega objekta Brdo, majlepša rezidenca RS ob enem najlepšem kaniona reke Kokre.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 80.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2022.,

www.suvak.com

Zazidljivo zemljišče obsega 1.910 m2. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 90.000 €
10.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m 2 ) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

VELIKI BAN, k.o. 1336 Orehovec , prodamo delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče, v izmeri 12.145,00 m 2 . Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot delno gozdno in delno kmetijsko zemljišče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

62,5 m3 .

 
 
 
  Poslovni prostor, RAČE, 80.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1012 Ogled oglasa na strani ponudnika Stavba se nahaja v Račah, nasproti račkega gradu. Pripada ji tudi del zemljišča, ker pa je parcela večja in se uporablja še za druge namene, je potrebna parcelacija, v skladu s potrebami kupca. Lokacija je praktično v centru....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 78.000 €, 205,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nepremičnina je vpisana v zemljiški knjigi, je v dveh nadstropjih, spodnje nadstropje je 205m2, zgornje nadstropje( podest) 80 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 78.000 €, 780,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Blatu v Slovenskih Konjicah prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Na parceli je voda in elektrika, ter cesta do parcele, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR Na obeh straneh so že pozidani hiši. Pokličite za več informacij. .

 
 
 
  Hiša, SOVODENJ, 78.000 €, 168,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Na področju Sovodenj (Savogna d'Isonzo) v vasi Rupa, je naprodaj manjša dvostanovanjska hiša, potrebna popolne prenove. Pritlično stanovanje in stanovanje v nadstropju sta ločeni, vsako ima svoj vhod. Velikost vsakega stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
 
+11%

Spremembe cen iz 70.000 € na 77.500 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 70.000 €
23.04.2026 - 77.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Video posnetek na: https://youtu.be/E9jVU5bckf8 Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 79.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-128 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh povezanih pisarn z balkonom, ki se nahajata v prvem nadstropju poslovne stavbe na Partizanski cesti v Mariboru. Pisarni se nahajata v mirnem nadstropju novejše poslovne stavbe in....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 88.900 €, 62,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-197 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju posredujemo pri prodaji starejše stanovanjske hiše v izmeri 62,8 m2 (po Gurs - u, od tega 57 m2 uporabne površine), s pripadajočim zemljiščem v izmeri 1299 m2. Na zemljišču je še gospodarski objekt. Vsi objekti so....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 806)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • stanovanje kranj