• GoHome Professional
nepremičnine slovenija drugo nadstropje 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija drugo nadstropje 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija drugo nadstropje 170 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija drugo nadstropje 170 m2" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.815 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOLMIN, 145.000 €, 171,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251006-15 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Prapetno pri Tolminu, na sončni lokaciji, je na prodaj samostojna stanovanjska hiša s teraso, gospodarskim poslopjem ter poslovno depandanso. V prvem nadstropju je kuhinja ter dnevna soba, drugo nadstropje dve spalnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUCIJA, 490.000 €, 168,00 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

168,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, 2/2 nad., Prodamo poslovni prostor - pisarno v poslovnem centru TPC Lucija, v neposredni bližini banke, upravne enote, notarja ter številnih storitev in trgovin. Prostor meri 168,3 m2 in se nahaja v 2. nadstropju urejene stavbe z dvigalom. Primeren....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija drugo nadstropje 170 m2'
430.000 €
220.000 €
210.000 €
  Stanovanje, DOB, 478.000 €, 175,00 m2 cca 2730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

175,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Posredujemo pri prodaji prostornega, opremljenega in moderno zasnovanega stanovanja v naselju Dob v občini Domžale. Stanovanje se prodaja skupaj s pripadajočim zemljiščem, ki v naravi predstavlja ograjen vrt z zelenico....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 649.000 € na 619.000 € z dne 14.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.06.2025 - 665.000 €
19.12.2025 - 649.000 €
14.02.2026 - 619.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

176,34 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 178,00 m2 cca 1570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-380 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2023.,

www.indomio.si

162,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljenem stanovanju, v katerem ne boste našli le strehe nad glavo, temveč si boste....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stanovanje, HRVATINI, 470.000 €, 179,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

179,7 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo 5-sobno duplex stanovanje z veliko teraso in čudovitim razgledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 273.000 €, 161,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

161 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 273.000,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA S SONČNO PARCELO 524 m² – UREJENO, VZDRŽEVANO, TAKOJ VSELJIVO Če si želiš hiše na mirni, lepi lokaciji v bližini Žalca, v prijetnem naselju, kjer lahko zaživiš....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 181,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-379 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 625.000 €, 184,00 m2 cca 3400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

184,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 5/9 nad., Predstavljamo izjemno priložnost za nakup čudovitega stanovanja v eni izmed najbolj zaželenih četrti Ljubljane. Prostorno dupleks stanovanje zagotavlja udobno bivanje s skupno neto tlorisno površino 184,9 m2 in uporabno stanovanjsko površino....

 
 
 

Ste opazili napako?