• GoHome Professional
nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje" je bilo najdenih 290 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.126 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 300 m2
    • 360 m2
  •  Po ceni
    • do 61000 eur
    • do 77000 eur (povprečna cena)
    • do 92000 eur
    • do 772 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

44 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1930, 4.044 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930. Zasnovana....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, VOJNIK, 1.250.000 €, 2435,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2009, 3.046 m2 zemljišča, Poslovno-proizvodni objekt v obrtno poslovni coni, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR ODLIČNA INVESTICIJA: Nedokončan poslovno-proizvodni objekt v obrtno poslovni coni Arclin (Vojnik) OSNOVNI PODATKI: Vrsta nepremičnine:....

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

104,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1999, 145 m2 zemljišča, v slepi ulici urejenega naselja, obdana z neokrnjeno naravo, opremljen, z dvema stanovanjema, primerna za stalno bivanje, preživljanje prostega časa v naravi ali oddajanje turistom, vseljiva takoj, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 235.000 €, 183,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

183,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1996, 300 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Novomeška cesta, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 183,10 m2 (uporabne površine 73,40 m2), zgrajene l. 1960, ter zasnovane v treh etažah, K +....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

91 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 2.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M. Zemljišče obsega 2.402,00 m2 površine,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Koroška Vrata, 287.000 €, 348,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

348,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1989, klet, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR Investicijska priložnost v centru Maribora na eni izmed najbolj edinstvenih lokacij, ki so še na voljo v centru. Velikost prostora je cca 348,9 m2, ki se nahaja v kletni etaži v dveh ladjah. Višina je....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 105.000 €, 894,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, zazidljiva, V primestnem naselju prodamo parcelo z gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkov za stanovanjski objekt, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Ponuja se vam redka priložnost za nakup zazidljice parcele na sončni lokaciji ob gozdu, na robu mesta PREDNOSTI:....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI MENGŠU, 480.000 €, 175,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 455 m2 zemljišča, P+1, prenovljena in urejana, garaža za 3 avtomobile,mirna okolica na robu naselja, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša je bila prenovljena pred 20 leti, narejeni sta dve ločeni stanovanji, eno v pritličju in drugo v nadstropju,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1260,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

1.260 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.260m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
  Stanovanje, RAZVANJE, 210.000 €, 128,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

128,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo stanovanje v Razvanju – pod Pohorjem Stanovanje se nahaja v Razvanju, eni zelo iskanih stanovanjskih lokacij v okolici Maribora, tik pod Pohorjem. Gre za območje, ki ponuja popolno ravnovesje med....

 
 
 
  Hiša, VINSKA GORA, 357.000 €, 462,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

462 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2005, 1.230 m2 zemljišča, P+1+2+M, Stanovanjska hiša z delavnico Vinska gora - Velenje, prodamo. Cena: cca 357.000,00 EUR Vinska Gora pri Velenju prostorna hiša z delavnico in poslovnim potencialom Posredujemo pri prodaji stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Hiša, BILJANA, 445.000 €, 167,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 1.253 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna stanovanjska hiša v osrčju Goriških Brd na osupljivi lokaciji, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V Idiličnem zaselku Biljana, na naslovu Biljana 24a, pošta Dobrovo v Brdih, je naprodaj samostojna stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, VELIKI PODLJUBEN, 290.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

300 m², samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2005, 921 m² zemljišča, v neokrnjeni naravi, asfaltni dostop, bližina Novega mesta, delno opremljena, z gradbenim dovoljenjem, takoj vseljivo, brez nujnih investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR V čistem, neokrnjenem....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 9.400 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Veliki Rigelj, prodamo kmetijsko zemljišče v površini 1.511,00 m2 . Na parceli je TAKOJ možno zgraditi enostaven objekt v tlorisni velikosti 40 m2. S strani občine je za gradnjo pridobljeno Soglasje za načrtovani poseg - postavitev EO in za poseg v varovalni pas....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

270 m², samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m² zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

2.697 m², kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

2.495 m², za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z gradbenim dovoljenjem in izdelanim projektom za izvedbo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena: 449.100,00 EUR....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €
14.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 149.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

95,8 m², bivalen, zgrajen l. 2010, 914 m² zemljišča, sončna lega, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, na dobro prometno dostopni lokaciji, popolnoma opremljen, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 149.000,00....

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 170.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

104,5 m², dvojček, zgrajen l. 1999, 145 m² zemljišča, v slepi ulici urejenega naselja, obdana z neokrnjeno naravo, opremljen, z dvema stanovanjema, primerna za stalno bivanje, preživljanje prostega časa v naravi ali oddajanje turistom, vseljiva takoj, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, GORENJE VRHPOLJE, 220.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

151,7 m², samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m² zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija : v čistem,....