• GoHome Professional
nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 260 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 260 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 260 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 260 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.384 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 81000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEŽANA, 389.000 €, 269,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-262 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo samostojno hišo velikosti 268,9 m2 v vasici Orlek v neposredni bližini Sežane (2,5 km) kar omogoča razkošje podeželja in udobje mestne infrastrukture. Hiša je bila zgrajena l. 2007. Ima odlično lego na robu vasi. Veliko....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 612.000 €, 258,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2025.,

www.indomio.si

258 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, adaptirana l. 1996, 528 m2 zemljišča, Šiška, v mirnem predelu družinskih hiš, sončno, lepa ravna parcela, prodamo. Cena: 612.000,00 EUR Lokacija: v Spodnji Šiški, v bližini Tivolija in Centra Razporeditev: hiša obsega tri etaže v skupni izmeri....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 179.000 €, 255,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

255 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1943, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Poslovni kompleks s pripadajočim pomožnim objektom in gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja poslovni kompleks....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 260 m2'
135.000 €
215.000 €
990.000 €
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,94 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,52 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, DEČNO SELO, 69.000 €, 241,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

241,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.017 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V naselju Dečno selo prodamo samostoječo stavbo s pripadajočo parcelo v skupni izmeri 1017 m2. Od tega je 143 m2 zemljišča pod stavbo. Cela parcela spada pod stavbno zemljišče. Leto izgraditve:....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 549.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samostojna hiša na ravni sončni parceli z vsemi priključki (elektrika 2X, telekomunikacija, voda NA PARCELI), ima gradbeno dovoljenje, ter hišno številko. Hiša potrebna temeljite prenove ali nadomestne gradnje. Mirna lokacija v naravi z hitrim dostopom do obvoznice (1 minuta).Hiša....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, KRESNICE, 287.000 €, 283,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

KRESNICE - 283,00 bruto m2 , samostojna hiša ( Marles ) na zemljišču 873 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo - hiša je zadnja v nizu hiš ob gozdu in ponuja veliko zasebnosti. Ogrevanje je na toplotno....

 
 
 
  Hiša, STANEŽIČE, 490.000 €, 237,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2026.,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2002, 499 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR V naselju Stanežiče v občini Šiška se prodaja samostojna hiša, zgrajena l. 1973 in obnavljana l.2002. Stoji na parceli 499 m2. Obsega: K+P+M. Možna je hitra vselitev in....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!