• GoHome Professional
nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 270 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 270 m2" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.558 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEŽANA, 389.000 €, 269,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-262 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo samostojno hišo velikosti 268,9 m2 v vasici Orlek v neposredni bližini Sežane (2,5 km) kar omogoča razkošje podeželja in udobje mestne infrastrukture. Hiša je bila zgrajena l. 2007. Ima odlično lego na robu vasi. Veliko....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje 270 m2'
135.000 €
190.000 €
612.000 €
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

278,45 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,34 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, KRESNICE, 287.000 €, 283,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

KRESNICE - 283,00 bruto m2 , samostojna hiša ( Marles ) na zemljišču 873 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo - hiša je zadnja v nizu hiš ob gozdu in ponuja veliko zasebnosti. Ogrevanje je na toplotno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 179.000 €, 255,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

255 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1943, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Poslovni kompleks s pripadajočim pomožnim objektom in gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja poslovni kompleks....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

249 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2006, 287 m2 zemljišča, Vrstna hiša na mirni lokaciji v Murski Soboti, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 990.000 €, 248,00 m2 cca 3990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša s šestimi apartmaji, Gorenjska – Kranjska Gora, zgrajeno l. 1962, prenovljeno l. 2022, PK + VP + 1 + M, površina 248,80 m2, uporabna površina 160,50 m2, zemljišče 667,00 m2. Cena: 990.000 EUR. Posredujemo pri prodaji čudovite samostojne hiše s šestimi urejenimi apartmaji....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Črnuče, 630.000 €, 294,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

294 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2025, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Na prodaj hiša + dve ločeni stanovanji/garsonjeri z odličnim donosom – Črnuče, Ljubljana Na izjemni lokaciji v Črnučah je naprodaj prostorna stanovanjska hiša, ki že danes ustvarja stabilen prihodek....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled