• GoHome Professional
nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje do 330 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje do 330 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje do 330 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija gradbeno dovoljenje do 330 m2" je bilo najdenih 139 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.810 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 310 m2 (malo manjši)
    • 350 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lesen gospodarski objekt - zidanico na Straški gori v občini Dolenjske Toplice. Neto tlorisna površina 56,7 m2, uporabne površine 46,5 m2 na parceli površine 610,00 m2. Zgrajen leta 2012. Proizvajalec Brunles iz Lukovice.....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC OB BISTRICI, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

53,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1958, 10.200 m2 zemljišča, bistrica ob sotli, trebče, pomožni kmetijski del stavbe z gradbenim dovoljenjem, zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni lokaciji v naselju Smrjene prodamo parcelo v velikosti 600m2. Na njej so sadovnjak, lesena brunarica z gradbenim dovoljenjem velikosti 5 x 5 m v dveh etažah in vrtna lopa. Brunarica ima hišno številko in je bila zgrajena leta 1994. Primerna je za vikend ali za bivanje. V....

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 119.900 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

50 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 28.784 m2 zemljišča, klet, predstavljam vam obokano vinsko klet, za katero obstaja gradbeno dovoljenje z možnostjo gradnje hiše z vsemi načrti, ki se nahaja v slikovitem okolju Gornje Radgone, na Ivanjskem vrhu, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €, 49,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

44 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1930, 4.044 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930. Zasnovana....

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Hiša, RADENCI, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321066-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča z nedokončanim vikendom. Parcela ponuja prelep razgled in se nahaja območju naselja Rački Vrh, blizu kraja Gornja Radgona. Do vikenda vodi asfaltna cesta. Na zemljišču velikem 5.152 m2 se nahaja....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-139 (od skupaj 139)

<< <1 2 3 4> >>