• GoHome Professional
nepremičnine slovenija luksuzno moderno 340 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija luksuzno moderno 340 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija luksuzno moderno 340 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija luksuzno moderno 340 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KAMNIK, 1.030.000 €, 340,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

340 m2, samostojna, zgrajena l. 2018, 994 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.030.000,00 EUR EKSLUZIVNA MODERNA VILA V PREMIUM LOKACIJI KAMNIKA – VAŠ SANJSKI DOM Predstavljamo vam izjemno arhitekturno hišo, zgrajeno leta 2018, ki združuje vrhunsko kakovost, sodoben dizajn in idealno lokacijo....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 649.999 €, 344,30 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Edinstvena vila na Krasu, obdana z osupljivo naravo in vinogradi, je pripravljena za nove lastnike. Vila, zgrajena leta 2016, se ponaša z vrhunsko arhitekturo, ki združuje sodobne elemente z značilnim kamnom, kar ustvarja popolno harmonijo modernega udobja in tradicionalnega pridiha.....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.obala-realestate.com

V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova, zelo zanimiva ponudba! .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.08.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.242 m2 zemljišča, K+P+1, V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.219 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V samem središču Rogaške Slatine, ene najbolj znanih zdraviliških in turističnih destinacij v Sloveniji, znane po zdravilni mineralni vodi, termalnih kopališčih in zeleni okolici, ponujamo čudovito,....

 
 
 
  Hiša, GORENJA NEMŠKA VAS, 749.000 €, 329,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

329 m2, samostojna, zgrajena l. 2012, 7.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 749.000,00 EUR Vaša zasebna oaza sredi narave Na robu mirne podeželske vasice Gorenja Nemška vas pri Trebnjem se nahaja prostorna družinska hiša s površino 329 m², obdana z veličastno posestjo velikosti 7.261....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, MIRNA, 550.000 €, 355,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

355,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 463 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR NA PRODAJ: Poslovno-stanovanjski objekt v središču Mirne Edinstvena poslovna priložnost in investicija z visokim potencialom! V središču kraja Mirna, na odlični frekventni lokaciji, je naprodaj....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 696.300 €, 316,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

316,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 626 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 696.300,00 EUR DUTOVLJE – Samostojna hiša 316 m², bazen, sončna elektrarna, mirna lokacija. Prodamo moderno, prostorno in izredno dobro vzdrževano samostojno hišo v mirnem naselju ob gozdu. Odlična sončna lega,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine slovenija moderno 340 m2 (13)
  • nepremičnine slovenija luksuzno 340 m2 (1)
  • nepremičnine slovenija luksuzno moderno (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.