• GoHome Professional
nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2" je bilo najdenih 71 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.216 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 190000 eur (povprečna cena)
    • do 230000 eur
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.219 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V samem središču Rogaške Slatine, ene najbolj znanih zdraviliških in turističnih destinacij v Sloveniji, znane po zdravilni mineralni vodi, termalnih kopališčih in zeleni okolici, ponujamo čudovito,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MIRNA, 550.000 €, 355,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

355,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 463 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR NA PRODAJ: Poslovno-stanovanjski objekt v središču Mirne Edinstvena poslovna priložnost in investicija z visokim potencialom! V središču kraja Mirna, na odlični frekventni lokaciji, je naprodaj....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 792.000 €, 369,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-107 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji, na grajskem griču v Laškem, posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1983, bruto tlorisne površine 369,20 m2, od tega je 293,50 m2 uporabne površine. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 697.000 €, 377,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-122 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v nadstandardnem stanovanjskem naselju "Na plani" v Lescah, je na voljo izjemna priložnost za nakup samostojne hiše, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2011, v skupni izmeri 377,4 m2, od tega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 1.690.000 €, 380,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 567 m2 zemljišča, K+P+1, V Savljah prodamo izjemno dovršeno vilo z enkratnimi, nezastrtimi pogledi na zelene površine. Vljudno vabljeni na ogled, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR V Savljah prodamo sodoben objekt, ki prepriča z moderno zasnovo,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Center, 780.000 €, 402,00 m2 cca 1940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

402,9 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1957, adaptiran l. 2022, K+P+1, V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor. Stavba....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 987.000 €, 406,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve/pisarne, Primorska – Koper, zgrajeno l. 1995, 5./5. nad., neto tlorisna površina 406,50 m2, terasa 135,10 m2. Cena: 987.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V centru Kopra, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 590.000 €, 410,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2022.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.233 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Moderna nadstandardna hiša, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji le 2 km od centra zdravilišča Rogaška Slatina. Hišo obdaja prelepa neokrnjena narava, saj hiša stoji ob gozdu v mirnem....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 499.999 € na 479.999 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GORNJA RADGONA, 479.999 €, 413,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 584.000 €
07.11.2025 - 499.999 €
04.03.2026 - 479.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

413,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.401 m2 zemljišča, K+P+M, Čudovita moderna hiša v objemu narave - idealna za bivanje in poslovno dejavnost, prodamo. Cena: 479.999,00 EUR Čudovita moderna hiša v objemu narave – idealna za bivanje in poslovno dejavnost Naprodaj je izjemna hiša,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 499.000 € na 449.000 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 449.000 €, 440,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.01.2026 - 499.000 €
08.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 1.800 m2 zemljišča, K+P+M, Nadstandardna hiša v Moravskih Toplicah nudi prestižno in udobno bivanje ali odlično investicijsko priložnost. 440 m2 bivalne površine, 3 nadstropja, 9 sob, bazen, garaža, terasa in čudovit razgled. Primerna za večgeneracijsko....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.980.000 €, 509,00 m2 cca 3890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

509,3 m2, hiša, adaptirana l. 2022, 632 m2 zemljišča, P+1+2+M, Na odlični prestižni zelo zaželeni četrtni lokaciji LJ-Bežigrad se prodaja prostorna, popolnoma prenovljena moderna hiša dvojček z bazenom in stabilnim prihodkom od najema. Hiša s površino cca. 509 m2 s parcelo velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 990.000 €, 560,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-275 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prečudoviti lokaciji v naselju Sopota v občini Zagorje ob Savi posredujemo pri prodaji uveljavljene gostilne Knez, z vsemi pripadajočimi zemljišči in objekti. Če iščete nepremičnino za investicijo, gostinsko dejavnost, kmečki....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 1.800.000 €, 621,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

621,4 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 1.800.000,00 EUR EKSKLUZIVNE PISARNE V SRCU MESTA + 13 PARKIRNIH MEST V GARAŽI CENTER, 621,4 m² – celotni dve etaži v poslovni stavbi (1980) z moderno ureditvijo in čudovitim razgledom + 13 parkirnih mest KLJUČNE PREDNOSTI: - Svetli,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 750.000 €, 802,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

802,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1999, adaptiran l. 2023, 1.197 m2 zemljišča, P+1+M/3 nad., prodamo. Cena: 700.000,00 EUR POSLOVNO STANOVANJSKI OBJEKT V VINICI V Vinici prodamo večji poslovno stanovanjski objekt površine 802,2 m2, zgrajen leta 1999 na zemljišču površine 1.197....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 275.000 €, 1509,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.509 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V DEKANIH – IDEALNA ZA VAŠO PRIHODNJO HIŠO! Parcela 1.509 m² na lokaciji Koper – Dekani Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče v urejenem stanovanjskem naselju, obdano z moderno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, HORJUL, 349.000 €, 4209,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

4.209 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Investicijska priložnost v Horjulu: Vaš naslednji stanovanjski projekt Iščete idealno lokacijo za gradnjo, ki združuje mirno naravno okolje z bližino Ljubljane? Predstavljamo vam sončno, ravno zemljišče, ki zaradi....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 2.100.000 €, 640,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

640 m2, ordinacija, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 2000, 780 m2 zemljišča, P/3 nad., prodamo. Cena: 2.100.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega objekta, ki se nahaja v resnično edinstvenem okolju, ki povezuje živahno mestno jedro in mirno zeleno okolico Rožne doline. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 23.000 €, 4561,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4.561 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Želite ustvariti sanjski dom? V občini Apače, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 4561 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 1842 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen.....

 
 
 
  Hotel, KOZANA, 2.385.000 €, 1254,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – hotelsko-gostinski objekt, Goriška – Goriška Brda (Kozana), zgrajeno l. 2009, K+P+1+2, skupna izmera zemljišča 1.777,00 m2 od tega 1.253,90 m2 uporabne površine. Cena: 2.385.000 EUR. V osrčju Goriških Brd, na priljubljeni turistični lokaciji ob stičišču z italijansko....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 225.000 €, 5048,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

5.048 m2, zazidljiva, večje zemljišče z gradbenim dovoljenjem za hišo z bazenom ter za poslovni prostor, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR VEČJE ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM ZA VILO Z BAZENOM - DGD IN KOMPLETNA PZI DOKUMENTACIJA V slikoviti kraški vasici Brestovica pri Komnu, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 280.000 €, 567,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

567,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1966, 701 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta z ločenima vhodoma, tudi 2 hišni številki. V račun je možno vzeti stanovanje v Žalcu z okolico garsonjera ali enosobno. Prva hiša na levi- vzhodni strani je letnik....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo sončno zemljišče v Vanganelu, ki....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-71 (od skupaj 73)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!