• GoHome Professional
nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 kvalite - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 kvalite - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 kvalitetno

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 kvalitetno" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.269 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 400000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PRIMSKOVO, 235.000 €, 208,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem, le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 608.000 €, 181,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček KONČNA ENOTA , katera meji na nezazidljivo gozdno zemljišče ( ENOTA 3B ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 330m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti v neposredni bližini gozda in....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 578.000 €, 181,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček ( ENOTA 3A ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 283m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti in v bližini gozda, ena izmed zadnjih v neposredni bližini Zbiljskega jezera . Klasična gradnja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija moderno vsaj 170 m2 kvalitetno'
245.000 €
610.000 €
1.050.000 €
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, PODPEČ, 1.095.000 €, 263,20 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.visa.si

Na enkratni lokaciji v Podpeči prodamo moderno in zelo kvalitetno zgrajeno nizkoenergijsko hišo, ki se nahaja ob robu gozda z odprtim razgledom na podpeško dolino. V neposredni bližini se nahaja hrib Sveta Ana, veliko kolesarskih in sprehajalnih peš poti, hiter dostop do Rakitne… .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, MIRNA, 550.000 €, 355,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

355,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 463 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR NA PRODAJ: Poslovno-stanovanjski objekt v središču Mirne Edinstvena poslovna priložnost in investicija z visokim potencialom! V središču kraja Mirna, na odlični frekventni lokaciji, je naprodaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 750.000 €, 802,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

802,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1999, adaptiran l. 2023, 1.197 m2 zemljišča, P+1+M/3 nad., prodamo. Cena: 700.000,00 EUR POSLOVNO STANOVANJSKI OBJEKT V VINICI V Vinici prodamo večji poslovno stanovanjski objekt površine 802,2 m2, zgrajen leta 1999 na zemljišču površine 1.197....