• GoHome Professional
nepremičnine slovenija najceneje 480 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija najceneje 480 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija najceneje 480 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija najceneje 480 m2" je bilo najdenih 149 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 500 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 61000 eur
    • do 77000 eur (povprečna cena)
    • do 92000 eur
    • do 771 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PREDDVOR, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

490 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2006, 1.149 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m2 (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m2. V pritličju....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

500 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 4.485 m2 zemljišča, K+P+1, VILA ROGAŠKA, ki meri 500 m2, je verjetno najlepša vila v Sloveniji. Razprostira se na prekrasnem vrtu, ki meri 4.485 m2. Zaznamujejo jo lepota, eleganca, prostornost, razkošje in panoramski razgled. Je skrbno negovana....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.236.500 €, 465,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - kombiniran prostor/delavnica, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1977, pritličje/P, skupna površina 465,00 m2. Cena: 1.236.500 EUR. Na odlični in lahko dostopni lokaciji za Bežigradom posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov. V bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 1.300.000 €, 460,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

460 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1677, 3.949 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR Prodamo grajsko pristavo iz leta 1677 v občini Straža v neposredni bližini Novega mesta z neto površino 460m2 in s parcelo v velikosti 3949m2. Objekt ima izdelane vse pritlične prostore,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 1.390.000 €, 458,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor z izložbo – lokal/prodajalna, Ljubljana Center – Vila Urbana, zgrajeno l. 2008, prenovljeno l. 2015, medetaža v poslovno-stanovanjski stavbi, površina 458,10 m2. Cena: 1.390.000 EUR + DDV. Na frekventni lokaciji v neposredni bližini tržnice prodamo poslovni prostor....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

458,1 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, adaptiran l. 2015, 1. nad., prodamo. Cena: 1.390.000,00 EUR Poslovni prostor, kombiniran prostor, leto izgradnje 2008, prenovljen leta 2015, se nahaja v samem centru mesta. Poslovno stanovanjski objekt je umeščen na izjemno dostopni lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.500.000 €, 450,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na dobri lokaciji, v poslovni stavbi Emona, se prodaja poslovni prostor (450 m2). Poslovni prostor je sedaj urejen kot plesna dvorana, nudi pa tudi potencial za dejavnosti, ki bodo izkoristile lokacijo....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 525,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na mirni lokaciji, le 3 km od Lucije in 3,6 km od morja, je naprodaj večja hiša z 425 m² površine ter dodatno delavnico velikosti 100 m². Hiša je bila zgrajena leta 1992, ima urejena gradbeno in uporabno dovoljenje.....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

485,51 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2024, 1.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2. Predmet....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MEDLOG, 1.621.080 €, 513,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

513,85 m2, skladišče, zgrajeno l. 1973, pritličje, skladišče ob ac, medlog - celje, prodamo. Cena: cca 6,15 EUR/m2 Posredujemo pri oddaji prostornega skladišča v Medlogu, Celje, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od centra mesta. Objekt je bil zgrajen leta 1973 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 1.899.999 €, 440,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 1.336 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.899.999,00 EUR Razkošna vila z izjemnim razgledom na Ptujski grad, Ptujsko jezero in mesto Ptuj Na eni izmed najlepših lokacij na Ptuju je naprodaj brezhibno zasnovana vila, ki združuje arhitekturno dovršenost,....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 1.980.000 €, 455,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

455 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 7.246 m2 zemljišča, P+1+M, Odkrijte edinstveno turistično posest in prireditveno prizorišče, ki se nahaja v mirnem hribovju nad Celjem v Sloveniji. To popolnoma delujoče posestvo ponuja izjemno naložbeno priložnost, ki združuje rustikalni čar....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.980.000 €, 509,00 m2 cca 3890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

509,3 m2, hiša, adaptirana l. 2022, 632 m2 zemljišča, P+1+2+M, Na odlični prestižni zelo zaželeni četrtni lokaciji LJ-Bežigrad se prodaja prostorna, popolnoma prenovljena moderna hiša dvojček z bazenom in stabilnim prihodkom od najema. Hiša s površino cca. 509 m2 s parcelo velikosti....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 2.000.000 €, 480,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

480 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2014, 5.000 m2 zemljišča, K+P+1, Edinstvena stanovanjsko poslovna priložnost - dvostanovanjska hiša in veliko posestvo z že uveljavljeno prireditveno dejavnostjo, prodamo. Cena: 2.000.000,00 EUR Nepremičnina je locirana le streljaj....

 
 
 
  Hiša, BLAGOVICA, 2.250.000 €, 508,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

508 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 4.587 m2 zemljišča, Posestvo se nahaja le 25 km od Ljubljane, obkrožen z naravo in grajen v švicarskem slogu. Ta s soncem poln dom s svojo odlično lokacijo in lastnim zasebnim teniškim igriščem se prilagaja tako velikim zabavnim kot intimnim srečanjem.....

 
 
 
  Hiša, BOGOJINA, Po dogovoru, 479,90 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! Predstavljamo vam možnost bivanja na prostornem in zasebnem posestvu na pomurski ravnici, kjer stoji večstanovanjska urejena hiša z razgibanim tlorisom, primerna za takojšnjo vseljivost. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-149 (od skupaj 149)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.