• GoHome Professional
nepremičnine slovenija najceneje pritličje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija najceneje pritličje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija najceneje pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija najceneje pritličje" je bilo najdenih 1 396 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.985 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 303,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

303 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2015, 1.303 m2 zemljišča, pritličje, Samo 1 k od AC izvoza BIČ, prodamo gospodarski objekt - skladišče, lahko je tudi druga dejavnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR V kraju Boga vas na mirni in zelo sončni lokaciji, dober kilometer....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUŠE, 360.000 €, 649,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

649 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1950, 2.992 m2 zemljišča, Poslovni objekt v Rušah - Investicijska priložnost, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR PRODAJA POSLOVNEGA OBJEKTAV Rušah natančneje na Tovarniški cesti je naprodaj prostoren poslovni objekt, primeren za različne poslovne....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 2554,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

2.554 m2, zazidljiva, Na prodaj je zazidljivo zemljišče z izjemnim potencialom za razvoj različnih dejavnosti. Lokacija omogoča odlično dostopnost, visoko vidnost in privlačnost za poslovne priložnosti, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Vsa potrebna infrastruktura (voda, elektrika, optika)....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA, 365.000 €, 300,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samostojna hiša na čudoviti, zelo mirni lokaciji ob robu gozda, a le za kratek sprehod oddaljena od centra Vrhnike (600m/5min z avtom). Celotna parcela je osončena skozi ves dan, bivalni prostori so orientirani na J-V. Zgrajena je bila leta 1987, bruto tlorisna površina znaša 300....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 365.000 €, 72,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

72,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2021, P/6 nad., V celoti opremljeno in renovirano pritlično stanovanje, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V Luciji je na voljo 3 sobno konfortno opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v pritličju več stanovanjskega bloka. Leta 2010....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2022, 836 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Na eni najbolj mirnih in "intimnih" lokacij v Šmarju pri Jelšah, v slepi ulici, kjer se cesta zaključi in promet umiri, vas pričakuje edinstvena nepremičnina, ki....

 
 
 
  Hiša, GOZD MARTULJEK, 367.000 €, 149,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji Gozd Martuljek posredujemo pri prodaji počitniške hiše, ki je po podatkih GURS zgrajena leta 1976, skupne izmere 149,40 m2, od tega je 73,30 m2 bivalne površine. Nepremičnina je zgrajena na zemljišču....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 369.000 €, 100,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na odlični lokaciji v Črnučah prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši v neprometni slepi ulici. Štirisobno stanovanje v visokem pritličju hiše je bilo do leta 2018 popolnoma obnovljeno: nova električna in vodovodna napeljava, talno gretje, estrihi, spuščeni stropi, izolirane stene,....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 369.000 €, 167,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

167,5 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 100 m2 zemljišča, K+P, Prodamo polovico hiše z dvema stanovanjskima enotama v Mengšu, prodamo. Cena: 369.000,00 EUR V Mengšu prodamo polovico hiše, ki obsega pol klet in sicer 4-sobno stanovanje v izmeri 77,8m2, talno....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

270 m², samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m² zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 375.000 €, 310,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 442 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Šešče pri Preboldu prodamo novejšo stanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V centru naselja Šešče pri Preboldu posredujemo pri prodaji hiše zgrajene leta 2000. Hiša ima klet (velika garaža, shramba,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STRAŽA, 375.000 €, 322,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
26.06.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

322,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, 1.037 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večje stanovanjske hiše , skupaj z poslovnim objektom v Straži pri Novem mestu. Investicijska priložnost: v stanovanjski hiši je možno uredit cca 5 stanovanj, primernih....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STRAŽA, 375.000 €, 322,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.12.2024 - 489.000 €
15.12.2024 - 498.000 €
26.06.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

322,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, 1.037 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše, skupaj s poslovnim prostorom - delavnico in skladiščem v Straži pri Novem mestu. Za stanovanjsko hišo se nahaja poslovni objekt. Objekta sta....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, STRAŽA, 375.000 €, 630,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
16.05.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

630 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 1.037 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno stanovanjskega objekta v Straži pri Novem mestu. Predmet prodaje je poslovna stavba - delavnica in skladišče, skupaj s stanovanjsko hišo. Poslovni objekt....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 375.000 €, 68,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2025, VP/4 nad., prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m2. Nahaja se v visokem pritličju od 4 nadstropij. L.2025 je bilo v celoti obnovljeno. Sestavljeno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-818 (od skupaj 819)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>