Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija najdražje zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 335 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.238 €/m2
Omeji iskanje
07.05.2026.,
www.indomio.si
66,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1985, prodamo. Cena: 259.000,00 EUR Prodaja poslovnega prostora na Fužinah – 66,2 m² Ponujamo vam svetel in funkcionalen poslovni prostor na Fužinah, idealen za različne dejavnosti. Prostornost 66,2 m² nudi odlično izhodišče za vaš posel, obenem....
07.05.2026.,
www.indomio.si
243 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1974, 1.354 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 258.000,00 EUR Samostojna hiša v Brlogu pri Velikih Laščah Hiša v objemu narave – mir, prostor in domačnost Hiša obsega 243 m² neto tlorisne površine, od tega 180 m² bivalne površine Na mirni....
05.05.2026.,
www.indomio.si
50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....
01.05.2026.,
www.indomio.si
Samostojna hiša, Logatec, zgrajena l. 1986, K+P+M, neto tlorisna površina 69,00 m2, bivalni prostor 48,60 m2, garaža 12,00 m2, balkon 6,00 m2, nerazporejen prostor 2,40 m2, površina zemljišča 436,00 m2. Cena: 250.000 EUR. Na mirni lokaciji v Logatcu prodamo samostojno počitniško hiši,....
05.05.2026.,
www.indomio.si
272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....
30.04.2026.,
www.indomio.si
1.515 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Zazidljiva parcela v naselju Skorba v občini Hajdina in v neposredni bližini Ptuja. Na prodaj so tri parcele, zazidljive, od teh je ena parcela ob robu za dostop do zadnje parcele. Zazidljive parcele so skupne velikosti 1.515 m2 in....
06.05.2026.,
www.indomio.si
55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....
07.05.2026.,
www.indomio.si
113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, 338 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR SANJSKI PROJEKT: Alpska idila z velikim vrtom (338 m2) - Mojstrana, Kranjska Gora Iščete več kot le stanovanje? Iščete košček raja pod Vitrancem? Pred vami je redka priložnost za ustvarjanje doma po....
07.05.2026.,
www.indomio.si
126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....
05.05.2026.,
www.indomio.si
729 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 729 m2 v k.o. Tomišelj, ki se nahaja....
Včeraj,
www.indomio.si
2.471 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljisce za gradnjo 2 samostojnih stanovanjskih his ali dveh enot ( ker sta lahko hisi dvostanovajnski). Asfaltni dostop do zemljisca. Infrastruktura v neposredni blizini oziroma ob zemljiscu. Cudovit razgled na Kamniske....
07.05.2026.,
www.indomio.si
164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – IDILIČNA PODEŽELSKA HIŠICA Z RAZGLEDOM NA NARAVO. ZAPLANA, LOGATEC Parcela 2.547m² | Stanovanjska površina 164 m² Predstavljamo vam osupljivo nepremičnino na robu naselja,....
07.05.2026.,
www.indomio.si
150 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2017, 3.818 m2 zemljišča, P+M, Prenovljena zidanica, preurejena v samostojno hišo nad Sevnico, ponuja 150 m2 bivalne površine in 3.818 m2 zemljišča. Adaptirana leta 2017, obsega svetlo dnevno sobo s kaminom, kuhinjo, kopalnico ter....
05.05.2026.,
www.suvak.com
Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka na Plavžu. .
08.05.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....
05.05.2026.,
www.indomio.si
93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....
07.05.2026.,
www.indomio.si
79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena....
08.05.2026.,
www.indomio.si
78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....
07.05.2026.,
www.indomio.si
311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....
06.05.2026.,
www.indomio.si
103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....
06.05.2026.,
www.forma-nepremicnine.si
76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....
05.05.2026.,
www.indomio.si
160 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.042 m2 zemljišča, V idiličnem, zelenem okolju in v neposredni bližini potočka se prodaja manjša, lepo vzdrževana enostanovanjska hiša, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Hiša obsega: pritličje: garaža,....
07.05.2026.,
www.indomio.si
151 m2, samostojna, zgrajena l. 1901, 68.161 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba in enkratna priložnost za nakup idiličnega posestva v Kozini – Markovščini Razkošna zgodovinska hiša s 68.161 m² gozdnih in kmetijskih zemljišč ter neprecenljivim potencialom,....
05.05.2026.,
www.indomio.si
346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....
09.05.2026.,
www.indomio.si
125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....
07.05.2026.,
www.indomio.si
112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....
Včeraj,
www.indomio.si
43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....
07.05.2026.,
www.indomio.si
85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....
06.05.2026.,
www.gradex.si
V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....
05.05.2026.,
www.indomio.si
39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....
09.05.2026.,
www.forma-nepremicnine.si
65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....
02.05.2026.,
www.halodom.com
Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .
01.05.2026.,
www.indomio.si
249 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2006, 287 m2 zemljišča, Vrstna hiša na mirni lokaciji v Murski Soboti, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna....
05.05.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja soba, v kateri je kuhinja, jedilnica in dnevna soba. Stanovanje je svetlo ter ima zahodno in....
07.05.2026.,
www.indomio.si
68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....
Včeraj,
www.indomio.si
60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....
01.05.2026.,
www.inf-ing.si
V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m² s ceno 398 eur/m². Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .
30.04.2026.,
www.indomio.si
502 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m2 s ceno 398 eur/m2. Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .
09.05.2026.,
www.indomio.si
71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....
01.05.2026.,
www.indomio.si
134,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, 31.345 m2 zemljišča, idiličen ranč v halozah, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR IDEALNO ZA VSE, KI IŠČEJO MIR IN SI ŽELIJO SVOJ ZASEBNI RANČ V HALOZAH.Ekskluzivno posredujemo pri prodaji čudovitega velikega posestva z novejšo popolnoma dokončano....
05.05.2026.,
www.indomio.si
163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, adaptirana l. 2005, 890 m2 zemljišča, K+P+M, hiša velenje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Velenju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1968, ter stoji na 890 m2 velikem zemljišču.....
Včeraj,
www.indomio.si
90,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1955, adaptirano l. 2000, 2/M, trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR VELENJE-ŠERCERJEVA CESTA - posredujemo pri prodaji prostornega trisobnega stanovanja v prijetni okolici, kjer je še dovolj zelenja in hkrati bližina centra. Po podatkih....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!