• GoHome Professional
nepremičnine slovenija najnovejše 90 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija najnovejše 90 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija najnovejše 90 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija najnovejše 90 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 90 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 285.000 €, 90,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2023.,

www.mp-projekt.si

Prodamo svetlo, delno obnovljeno, dobro vzdrževano in brez dodatnih vlaganj vseljivo 4-sobno stanovanje v urejenem bloku s 13 stanovanji na vhod. Lokacija med drugim ponuja vrtec, šolo, banko, pošto, trgovine, LPP postajališče, več možnosti rekreacije, hiter dostop do obvoznice, pa....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša je v bližini vseh infrastruktur,je samostojna z lepim razgledom na okolico. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 465.000 €, 90,00 m2 cca 5170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, 1./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 90,60 m2, uporabna površina 90,60 m2, garaža 17,00 m2, parkirno mesto 18,00 m2. Cena: 465.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 85.000 €, 90,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

90,9 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 4.250 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 85.000,00 EUR V deželi izvrstne kulinarike, vrhunskih vin, pojočih klopotcev ter bogate naravne in kulturne dediščine vam ponujamo v nakup manjšo, skrbno vzdrževano bivalno zidanico z garažo in pripadajočim....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJI LESKOVEC, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-144 Ogled oglasa na strani ponudnika V Zgornjem Leskovcu, v novejši večstanovanjski stavni (2008), je na prodaj moderno, dvo in pol sobno stanovanje z galerijo. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju stavbe in se razprostira v dveh etažah. Moderno stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 104.000 €, 90,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V meščanski stavbi prodamo trisobno mansardno stanovanje 90m2 bruto (74m2 neto) adaptirano l. 2008 in 2010. Stanovanje je v samem središču mesta v drugem nadstropju, ogrevanje je etažno plinsko. Cena 104.000 EUR. V ceni je kuhinja (stara eno leto), vgradna omara v sobi in oprema v....

 
 
 
  Hiša, ŽIGRSKI VRH, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2024.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 59.967 m2 zemljišča, Na izjemni lokaciji prodamo domačijo; zelo lepo ohranjena, tradicionalna kmečka hiša, zidano gospodarsko poslopje, lesen pod, kozolec, drvarnica, silos, garaža. Hiša je zasnovana v 3 etažah: veža, kuhinja,....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2010, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Čudovita hiša se nahaja na glavnem trgu mirne vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju slikovite....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

90,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., V centru Maribora prodamo v celoti prenovljeno (2021) staromeščansko stanovanje v izmeri 90,1 m2. Nahaja se v 3. nadstropju stavbe iz leta 1910 in obsega dnevni prostor s kuhinjo, 3 spalnice ter moderno kopalnico. Talno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine slovenija 90 m2 (252)
  • nepremičnine slovenija najnovejše (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.