• GoHome Professional
nepremičnine slovenija obnovljena najceneje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija obnovljena najceneje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija obnovljena najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija obnovljena najceneje" je bilo najdenih 436 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.178 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BLED, 1.200.000 €, 225,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

225 m2, samostojna, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2022, 896 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Vila v izmeri 225 m2, zgrajena l. 1937 m2, s 895 m2 pripadajočega zemljišča, prodamo. Na mirni, osončeni lokaciji prodamo lepo obnovljeno vilo, ki ponuja udobno bivanje v treh....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 1.320.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-66 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delujočega butičnega hotela z osmimi sobami, trgovskim lokalom, dvema stanovanjema ter osmimi parkirnimi mesti v starem mestnem jedru Škofje loke. Celoten objekt meri 523,7m2 neto tlorisne površine v....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 1.425.000 €, 380,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1996, 42.872 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.425.000,00 EUR Dobrodošli na zgodovinski Zagajski domačiji, slikovitem koščku slovenske kulturne dediščine sredi slikovite pokrajine. To prostrano posestvo, zgrajeno na temeljih....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.480.000 €, 305,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Na voljo je ekskluzivna priložnost za nakup popolnoma obnovljene vile v Marezigah (12 km iz Kopra) z izjemnim pogledom na ves Tržaški zaliv. Poleg prestižne nepremičnine, ki stoji na zazidalni parceli v velikosti 1.841 m2, posest....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave in udobja združita v popolno bivalno izkušnjo, vam predstavljamo vilo Diamant - nadstandardno samostojno....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 1.550.000 €, 712,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

712,3 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1776, adaptiran l. 2025, turistično-nastanitveni objekt v centru Celja, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR V starem mestnem jedru Celja, med Slovenskim ljudskim gledališčem in mestno tržnico, se nahaja turistično-nastanitveni objekt Vila....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 1.577.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-40 Ogled oglasa na strani ponudnika V starem mestnem jedru Radovljice, na Linhartovem trgu, posredujemo pri prodaji poznane in zgodovinsko pomembne poslovno stanovanjske stavbe, zgrajene v renesančnem slogu. Predmet prodaje je objekt, ki je po podatkih GURS zgrajen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR SANJSKA VILA ZA BEŽIGRADOM, BLIZU CENTRA: Ko zgodovina zašepeta s sodobnostjo Si predstavljate, da bi vsak dan začeli v objemu miru, tišine in prestiža? Pred vami je redkost, ki se ne ponudi....

 
 
 
  Hiša, VOLČJA DRAGA, 2.418.000 €, 744,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

744 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.250,00 EUR/m2 PRODAJA – VEČSTANOVANJSKA HIŠA Z 8 ENOTAMI, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) V urejenem in dostopnem okolju v Volčji Dragi – Vogrsko prodamo večstanovanjsko hišo z 8 stanovanjskimi enotami,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA VAS, 2.727.120 €, 2003,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.003,8 m2, skladišče, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2022, 7.900 m2 zemljišča, P/P, prodamo. Cena: 2.727.120,00 EUR Slovenska vas, proizvodna hala/ skladišče, zgrajena 1940, obnovljena 2022 ( okna, instalacije, streha), pomožni objekti ( montažne garderobe in sanitarije), zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Po dogovoru, 115,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1: CELJE, ZAGRAD 115,62 m2, 3-sobno, adaptirano l. 2010, Večstanovanjska stavba obnovljena letu 2010. Objekt obsega pritljičje, etažo in mansardni duples, shrambo, teraso v obliki atrija ter 3 parkirišča, prodamo. Pokličite za ceno. STANOVANJE 2: CELJE, ZAGRAD 116,3 m2,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 421-436 (od skupaj 437)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>