• GoHome Professional
nepremičnine slovenija padla cena 140 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija padla cena 140 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija padla cena 140 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija padla cena 140 m2" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.689 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 88000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija padla cena 140 m2'
99.000 €
110.000 €
150.000 €
 
-3%

Spremembe cen iz 719.000 € na 700.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 700.000 €, 142,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 749.000 €
08.08.2024 - 719.000 €
19.03.2026 - 700.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, 306,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 700.000,00 EUR Na iskani lokaciji blizu centra mesta prodamo stanovanje v staromeščanski hiši. Odlična lokacija le 10-15 minut hoje do centra mesta in z dobro prometno povezavo. Stavba je bila zgrajena leta 1920.....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 249.000 € na 209.000 € z dne 25.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVA GORICA, 209.000 €, 144,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2025 - 249.000 €
25.02.2026 - 209.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

144 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, 9.155 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR To je starejša hiša v čudovitem mirnem naselju Lokve, na Trnovski planoti, le 30 minut od Nove Gorice. Hiša ima čudovito in odmaknjeno lokacijo. Hiša je bila zgrajena leta 1959 in ima 144 m2. Potrebna....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 195.000 € na 175.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 175.000 €, 134,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.09.2025 - 215.000 €
07.11.2025 - 195.000 €
13.02.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

134,1 m2, neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 1980, polklet, primerno za investicijo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v podhodu Ajdovščina, v samem središču Ljubljane. Prostor je po podatkih GURS registriran kot trgovski del....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 495.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STARA FUŽINA, 495.000 €, 133,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.10.2025 - 545.000 €
09.05.2026 - 495.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
 
-27%

Spremembe cen iz 590.000 € na 430.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SRGAŠI, 430.000 €, 149,10 m2 cca 2880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 590.000 €
12.03.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni istrski vasi Srgaši , le 8 km od Kopra , je naprodaj prenovljena končna vrstna hiša z velikim zemljiščem, ki ponuja izjemen potencial za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 200.000 € na 160.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GORNJI LAKOŠ, 160.000 €, 151,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 200.000 €
04.03.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

151,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 18.948 m2 zemljišča, P+1+2, Na prodaj je hiša s kmetijskimi objekti in zemljiščem v Lendavi, tri minute od avtoceste. Skupna površina zemljišča je 18.948 m2, od tega 2.764 m2 stavbnih zemljišč in 16.184 m2 kmetijskih zemljišč. Hiša velikosti....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 135.000 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 128,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.