• GoHome Professional
nepremičnine slovenija padla cena vsaj 190 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija padla cena vsaj 190 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija padla cena vsaj 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija padla cena vsaj 190 m2" je bilo najdenih 141 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 779 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 50000 eur
    • do 62000 eur (povprečna cena)
    • do 75000 eur
    • do 625 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 799.999 € na 690.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BENEDIKT, 690.000 €, 755,00 m2 cca 910 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 799.999 €
10.04.2026 - 690.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

755,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, 11.069 m2 zemljišča, K+P+M, Na eni izmed najlepših lokacij v Benediktu, kjer se stikata mir podeželja in bližina vse potrebne infrastrukture, stoji ta prostrana domačija, ki nudi unikaten življenjski in investicijski potencial. Nepremičnina....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 6.632.713 € na 6.217.303 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADOVLJICA, 6.217.303 €, 13847,00 m2 cca 450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 6.632.713 €
22.04.2026 - 6.217.303 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

13.847 m2, za investicijo, Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v Lescah. Blizu je vsa infrastruktura, železnica, parcela je ravna in ima zelo velik potencial, prodamo. Cena: 449,00 EUR/m2 Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 950.000 € na 800.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MIRNA, 800.000 €, 770,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 950.000 €
24.03.2026 - 800.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

770 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1100, adaptiran l. 1990, 7,67 m2 zemljišča, Grad Mirna je eden lepših in redkih delno obnovljenih kulturnih spomenikov srednjeveške arhitekture v Sloveniji, ki je nastal že proti koncu 11. stoletja. Med drugo svetovno vojno je bil grad požgan in....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 90.000 € na 80.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 80.000 €, 3213,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2025 - 110.000 €
14.04.2026 - 90.000 €
29.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

3.213 m2, zazidljiva, Na prodaj zemljišče v mirnem naselju Dole pri Polici, le 6 km od Grosuplja. Parcela meri 3.213 m2, od tega 46,2 % stavbno zemljišče. Nahaja se na sončni legi z lepim razgledom, urejen dostop, elektrika na parceli, vodovod v bližini. Idealna priložnost za gradnjo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 179.000 € na 169.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ZAGORICA NAD KAMNIKOM, 169.000 €, 1329,00 m2 cca 130 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 210.000 €
26.04.2025 - 198.000 €
15.07.2025 - 185.000 €
09.10.2025 - 179.000 €
27.03.2026 - 169.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Kamnik (Zagorica nad Kamnikom), skupna površina 1328,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji prodamo čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1260,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

1.260 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.260m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 148.000 € na 128.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LOGATEC, 128.000 €, 872,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.01.2026 - 148.000 €
30.04.2026 - 128.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR IDEALNA LOKACIJA ZA VAŠO SANJSKO HIŠO Prodaja zazidljive parcele v Logatcu – 872 m² Izdelana projektna dokumentacija za izdajo gradbenega dovoljenja. Lokacija sanj: Parcela se nahaja v urejenem in priljubljenem naselju, obkrožena s....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 81.570 € na 75.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOSTANJEVICA, 75.000 €, 2719,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.10.2025 - 85.000 €
13.03.2026 - 81.570 €
09.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

2.719 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Zemljišče v gospodarski coni, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na območju občine Miren - Kostanjevica na razpolago zemljišče za gospodarske dejavnosti - v neposredni bližini obrata za predelavo lesa.Zemljišče se nahaja ob dostopni cesti in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-141 (od skupaj 141)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.