• GoHome Professional
nepremičnine slovenija pritličje 150 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija pritličje 150 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija pritličje 150 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija pritličje 150 m2" je bilo najdenih 110 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.853 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 350.000 €, 139,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 273.000 €, 161,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

161 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 273.000,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA S SONČNO PARCELO 524 m² – UREJENO, VZDRŽEVANO, TAKOJ VSELJIVO Če si želiš hiše na mirni, lepi lokaciji v bližini Žalca, v prijetnem naselju, kjer lahko zaživiš....

 
 
 
  Hiša, TURJANCI, 239.500 €, 139,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 1.297 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 239.500,00 EUR Na prodaj: Stanovanjska hiša z garažo in večjo parcelo v mirnem okolju – Turjanci, občina Radenci V mirnem in urejenem naselju Turjanci (občina Radenci) prodamo lepo vzdrževano stanovanjsko hišo....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 234.000 €, 139,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

139,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1995, P/1 nad., Na prodaj je svetel in zelo funkcionalen poslovni prostor, ki se razteza v pritličju ter kletnem delu poslovnega objekta, le nekaj korakov od hipermarketa Spar in ostale ključne infrastrukture, prodamo. Cena: 234.000,00 EUR Odličen....

 
 
 
  Hiša, KOKRICA, 329.000 €, 162,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

162,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 308 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Na odlični, sončni in mirni lokaciji na Kokrici pri Kranju prodamo samostojno hišo s skupno površino 162,5 m², ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 308 m². Hiša je razporejena v treh....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 379.000 €, 162,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

162 m2, bivalen, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2021, 480 m2 zemljišča, P+1, obnovljena istrska hiša, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Koper - okolica, Gračišče, dvostanovanjska kamnita istrska hiša, zgrajena leta 1900, popolnoma obnovljena med letoma 2021 in 2025 (električne in vodovodne....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 107.500 €, 162,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

162 m2, samostojna, v stavbi zgrajeni l. 1976, 22.007 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, CK, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 107.500,00 EUR Lokacija: V naselju Tržišče prodamo manjšo kmetijo, ki obsega hišo, gospodarsko poslopje in garažo. Pripadajoče zemljišče meri 22.007 m2 in se....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, VELIKE LAŠČE, 179.800 €, 137,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-62 Ogled oglasa na strani ponudnika V Karlovici, blizu Velikih Lašč PRODAMO samostojno hišo s pomožnimi objekti in pripadajočim zemljiščem. Hiša ima 136,6 m2 uporabne površine in se nahaja na robu vasi Karlovica na ravni parceli velikosti 974 m2. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 870.000 €, 163,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup edinstvene eko-biodinamične hiše, ki se nahaja na idiličnem koncu vasi, obdana z neokrnjeno naravo in ponuja neskončne razglede. Ta hiša je popoln dom za tiste, ki cenijo ekološko trajnostnost,....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI ŽUSMU, 180.000 €, 137,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

137 m2, dvojček, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2023, 792 m2 zemljišča, P+M, Hiša dvojček Loka pri Žusmu, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane dvojček hiše v Loki Pri Žusmu, ki je bila zgrajena leta 1969 ter 792m2 veliko zemljišče. Stanovanje v hiši,....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 145.000 €, 137,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

137 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.576 m2 zemljišča, nedokončana hiša na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Samostojna hiša v objemu narave z velikim potencialom - Cmereška Gorca (Občina Podčetrtek) Ponujamo vam odlično priložnost za nakup stanovanjske hiše, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, ŽIROVNICA, 349.000 €, 163,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

163,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 2017, 692 m2 zemljišča, K+P+M, prenovljena, dva nadstreška, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo v Mostah. Hiša je bila zgrajena leta 1840 in v celoti adaptirana leta 2017. Glavne lastnosti: Bivalni del: Prostor....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 485.000 €, 163,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

163 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 732 m2 zemljišča, K+P+M, Priložnost za vaš novi dom ali investicijo, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pomožnim objektom v naselju Ljubljana Polje. Zgrajena je bila leta 1938. Hiša po podatkih GURS obsega....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 198.000 €, 163,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, adaptirana l. 2005, 890 m2 zemljišča, K+P+M, hiša velenje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Velenju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1968, ter stoji na 890 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 300.000 €, 163,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

163 m2, dvojček, zgrajen l. 1970, 477 m2 zemljišča, prostorna hiša z vrtom, v mirnem, urejenem naselju, v bližini so šole, vrtec, zelo primerno za mlajše družine, urejena dokumentacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Lokacija: v stranski ulici urejenega naselja, z dobro....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 88.000 €, 163,30 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokacija: Občina Laško, naselje Šentrupert cca 8 km od Laškega ter cca 9 km od Šentjurja objekt se nahaja ob gozdu, z razgledom na okoliške hribe, travnike ter gozdove kljub izdvojenosti iz strogo urabanih središč se v bližini nahaja pošta, trgovina, cerkev, nova osnovna šola, športna....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 649.000 €, 164,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

164,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, P/4 nad., prodamo. Cena: 649.000,00 EUR EKSKLUZIVNO 4-SOBNO STANOVANJE Z LASTNIM VRTOM – REDKOST V LJUBLJANI Ljubljana – Šiška 82,3 m² bivalne površine + 77 m² zasebnega, ograjenega atrija. Predstavljamo vam izjemno priložnost: stanovanje, ki presega....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2015, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR POBEG V IDILO – TAM, KJE SE ZORA BUDI S PTIČJIM PETJEM Zaplana, Logatec – Samo 20 minut od mesta, a svet daleč stran od vsakdanjega stresa. IŠČETE SVOJ KOS ZEMLJE, KJER LAHKO....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-110 (od skupaj 111)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!