• GoHome Professional
nepremičnine slovenija pritličje urejeno 190 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija pritličje urejeno 190 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija pritličje urejeno 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija pritličje urejeno 190 m2" je bilo najdenih 32 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.907 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 550.000 €, 191,20 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-459 Ogled oglasa na strani ponudnika Na dobri lokaciji v centru mesta se prodaja poslovna stavba velikosti 191,2m2. Stavba obsega tri etaže in sicer klet, pritličje ter nadstropje. Etaže povezujejo stopnice. V vsakem nadstropju sta dva prostora. En manjši celikosti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 650.000 €, 192,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2025.,

www.indomio.si

192,75 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2024, 151,5 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji polovice hiše v Jasni, na čudoviti lokaciji, s pogledom na jezero Jasna. Predmet prodaje je polovica hiše oziroma tri stanovanja, ena ločena....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija pritličje urejeno 190 m2'
300.000 €
330.000 €
119.000 €
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

192,49 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se ponaša....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 278.000 €, 186,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

186,96 m2, samostojna, zgrajena l. 1929, adaptirana l. 2002, 828 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 187 m2, ki se nahaja v mirnem in urejenem naselju Gorica v občini Velenje. Hiši pripadajo tudi večja delavnica, garaža (oboje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 289.000 €, 183,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

183,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 404 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Radizelu prodamo hišo, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni in sončni legi v Radizelu (občina Hoče - Slivnica) prodamo lepo enostanovanjsko hišo zgrajeno l. 1990, sproti vzdrževano....

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Objekt se nahaja v vaškem naselju stanovanjskih hiš. Cesta, ki vodi do hiše je občinska, asfaltirana in ni prometna, kjer se nahaja tudi avtobusna postaja za osnovnošolske otroke. Pred objektom je večje dvorišče in zelenica. Oddaljenost od mesta Celje 13km. Oddaljenost hiše od AC....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
  Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 443 m2 zemljišča, P+1, Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno, opremljeno hišo z bazenom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno,....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m² v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m². Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta, 500 m od nakupovalnih centrov Merkator in Spar, 600 m od vrtca ter 800 m od osnovne šole in zdravstvenega doma. Stavba....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 299.000 €, 179,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA V DRAVSKEM DVORU Na voljo je priložnost za nakup urejene prostorne hiše v Dravskem Dvoru. Hiša je bila zgrajena leta 1982. Leta 2007 je bila na hiši....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 196.900 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

179 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2023, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 1.000,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 175.000 €, 179,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

179 m2, dvojček, zgrajen l. 1967, 1.452 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, možen takojšen prevzem, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Migojnice, z asfaltnim dostopom, 3 km do AC priključka, 1 km do šole....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

201 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1981, adaptirano l. 2016, 307 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m2 v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m2. Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PODBOČJE, 145.000 €, 178,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

178,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1778, adaptiran l. 2000, 280 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR KRŠKO, Podbočje, prodamo poslovno stavbo v kateri je gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 178,50 m2 (uporabne površine 141,00 m2), zgrajen l. 1778 in obnovljen....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 
  Hiša, TURJANCI, 279.900 €, 203,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.07.2025.,

www.indomio.si

203,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2006, 840 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 279.900,00 EUR Prenovljena hiša z urejeno parcelo v Turjancih (občina Radenci) Iščete udobno družinsko hišo v mirnem okolju, blizu narave in vse pomembne infrastrukture? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI LJUBLJANI, 459.000 €, 203,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica - Brezovica pri Ljubljani, zgrajeno l. 1980, P+1, neto tlorisna površina 203,50 m2, bivalni prostor 105,80 m2, balkon 7,90 m2, shramba 11,50 m2, klet 20,30 m2, nerazporejen prostor 18,80 m2, garaža 39,20 m2, površina zemljišča 655,00 m2. Cena: 459.000....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Hiša, KAMPEL, 634.000 €, 176,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2026.,

www.indomio.si

176,1 m2, dvojček, zgrajen l. 2013, 277 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka na Kampelu Brda, prodamo. Cena: 634.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji enote dvojčka v Kampelu pri Kopru. Nepremičnina zgrajena leta 2013 se nahaja v mirnem in zelenem okolju, iz hiše je....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2000, 764 m2 zemljišča, Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 410.000 €, 206,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2025.,

www.indomio.si

206 m2, vrstna, zgrajena l. 1750, adaptirana l. 2000, 305 m2 zemljišča, K+P+1, KOŠTABONA (Šmarje - Koper); ; v idilični Istrsi vasici Koštabona prodamo prostorno, vogalno vrstno hišo neto tlorisne površine 206 m2, na parceli v izmeri 305 m2. Hiša je zgrajena l. 1750, obnovljena l.....

 
 
 
  Stanovanje, GOZD MARTULJEK, 489.000 €, 173,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1975, prodamo. Cena: 489.000,00 EUR Na mirni in slikoviti lokaciji v Gozdu Martuljku, z izjemnim razgledom na Špikovo skupino, je naprodaj prostorno neizdelano stanovanje v velikosti 173,9 m2, s pripadajočim zemljiščem v izmeri 292,5 m2. Stanovanje se....

 
 
 
  Hiša, GOZD MARTULJEK, 489.000 €, 173,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1975, prodamo. Cena: 489.000,00 EUR Na mirni in slikoviti lokaciji v Gozdu Martuljku, z izjemnim razgledom na Špikovo skupino, je naprodaj prostorno neizdelano stanovanje v velikosti 173,9 m2, s pripadajočim zemljiščem v izmeri 292,5 m2. Stanovanje....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona