• GoHome Professional
nepremičnine slovenija terasa 220 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija terasa 220 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija terasa 220 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija terasa 220 m2" je bilo najdenih 52 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.630 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KONJSKI VRH, 249.000 €, 239,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

239,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2024, 2.735 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na eni najlepših razglednih točk Savinjskih Alp je naprodaj samostojna, urejena gorska posest, ki združuje kakovostno stanovanjsko hišo, velik kos zemljišča v velikosti....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 475.000 €, 201,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

201,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 937 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Frankolovem prodamo prostorno, svetlo in sodobno opremljeno hišo, ki stoji na čudoviti in skrbno urejeni parceli velikosti 937 m². Hiša je bila dokončno urejena in vseljena....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 220.000 €, 239,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

239,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2024, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Na eni najlepših razglednih točk Savinjskih Alp je naprodaj samostojna, urejena gorska posest, ki združuje kakovostno stanovanjsko hišo, velik kos zemljišča in redko prednost....

 
 
 
  Hiša, RADANA VAS, 440.000 €, 201,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

201,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 850 m2 zemljišča, P+M, Za vas imamo v ponudbi čudovito hišo v urejenem naselju v Zrečah. Hiša obsega 201,6 m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 850 m2 velikem zemljišču (GURS). Hiša je bila zgrajena leta 2010 in ponuja vso možno udobje.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 240,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-174 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše z vrtom na Rudniku. Hiša je bila zgrajena leta 1994 in stoji na parceli v izmeri 911m2. Hiša obsega 240 m2 neto površine od tega 126 m2 uporabne površine. Lahko se preuredi v dve stanovanji.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 279.500 €, 240,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-375 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša Ostrožno Celje vas vabi na ogled. Hiša je dobro vzdrževana in v hiši so izdelana 2 stanovanja + v pritličju je poleg garaže, kotlovnice in letne kuhinje še večnamenski prostor. Hiša ima vsaj 4 spalnice, 2 kopalnici....

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE PRAPREČE, 528.000 €, 241,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

241,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 545 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujemo pri prodaji čudovite enodružinske hiše na mirni, a hkrati dostopni lokaciji v naselju Spodnje Prapreče v občini Lukovica. Hiša se ponaša s sodobno razporeditvijo prostorov, velikim ograjenim zemljiščem in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-52 (od skupaj 52)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!