• GoHome Professional
nepremičnine slovenija vsaj 360 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine slovenija vsaj 360 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija vsaj 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija vsaj 360 m2" je bilo najdenih 2 177 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 472,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-208 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo, komunalno opremljeno parcelo v Pobrežu. Parcela leži v naselju, ob lokalni cesti, popolnoma ravna, v velikosti 472 m2. Na parceli je elektrika, elektro omarica, javni vodovod, Telekom kabel ob parceli. Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, OREHOVA VAS, 595.000 €, 472,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjska samostojna stavba, Podravska – Maribor (Orehova vas), zgrajena l. 1890, obnovljena l. 1993, P+1+M, skupna neto površina 472 m2, zemljišče 280,00 m2, parkirna mesta. Cena: 595.000 EUR. V Orehovi vasi, ki je oddaljena 9 km od centra Maribora in le streljaj od Hočkega....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSTANJEVICA, 377.600 €, 472,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

472 m2, skladišče, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 377.600,00 EUR Poslovni prostori za proizvodnjo in skladišče (472 m²) Lokacija: Miren, Industrijska cona Cena: 377.600 EUR + davek (800 EUR/m² + davek). Na prodaj so poslovni prostori v stavbi, zgrajeni leta 1982,....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 215.000 €, 473,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-383 Ogled oglasa na strani ponudnika Po manjših gričih in ravnicah razpršenem naselju Sodinci (Velika Nedelja, občina Ormož), od lokalne ceste pomaknjeno v notranjost, na samem, prodamo večjo, lepo vzdrževano hišo, skupne površine 473 m2, sestavljeno iz pritličja,....

 
 
 
  Hiša, LIPOVCI, 164.800 €, 473,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

473 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 1.260 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 164.800,00 EUR LIPOVCI – prostorna hiša z dvema stanovanjema in velikim potencialom za investicijo Na prodaj je prostorna hiša v Lipovcih, zgrajena leta 1965, s prenovljeno streho (20019)....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 595.000 €, 474,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni, idilični in sončni lokaciji v naselju Nožed prodamo samostojno hišo, potrebno celovite prenove, ki s svojo lego, zasebnostjo in odprtimi razgledi predstavlja redko priložnost na trgu. .

 
 
 
  Hiša, MLAKA PRI KRANJU, 999.000 €, 341,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.08.2024.,

www.indomio.si

341 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2022, 387 m2 zemljišča, Na Mlaki pri Kranju je naprodaj lepa, v celoti prenovljena hiša, ki je hkrati penzion z 8 sobami s kopalnico in več parkirišči. Nahaja se v mirnem okolju na odlični lokaciji. Prodaja se tudi posel oddajanja....

 
 
 
  Hiša, PIVKA, 375.000 €, 341,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

341,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.846 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Pivka, na odlični lokaciji na robu naselja prodamo samostojno stanovanjsko hišo v izmeri 341,50 m2 (delno K+P+N), s pripadajočim zemljiščem velikosti 3.846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1990,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 951.740 €, 475,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Primorska – Nova Gorica (Rožna Dolina), novogradnja, 3./3. nad., zgrajeno l. 2023, 3. PGF, neto uporabna površina 475,87 m2, dvigalo, parkirišča za stranke. Cena: 951.740 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 360.000 €, 475,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-273 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kamnica v bližini mesta Maribor je naprodaj večstanovanjska hiša na parceli velikosti 1.657 m2. Etažnost hiše predstavlja mansarda kjer so 3 stanovanja, pritličje kjer so 4 stanovanja, v kletnem delu pa je 1 stanovanje,....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 850.000 €, 477,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša stoji na čudoviti sončni lokaciji z razgledom na travnik, v neposredni bližini gozda, idealnega za sprehode in sproščanje v naravi. Zgrajena je bila leta 2014, od takrat še ni bila vseljena. Razporeditev prostorov: V pritličju....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 87.900 €, 479,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

479 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 87.900,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 336.000 €, 480,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, podkoren, parcela zazidljiva s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 700,00 EUR/m2 ! IZJEMNA PRILOŽNOST, REDKA PONUDBA ! V občini Kranjska Gora, v naselju Podkoren posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel, vsaka v velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 2.000.000 €, 480,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

480 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2014, 5.000 m2 zemljišča, K+P+1, Edinstvena stanovanjsko poslovna priložnost - dvostanovanjska hiša in veliko posestvo z že uveljavljeno prireditveno dejavnostjo, prodamo. Cena: 2.000.000,00 EUR Nepremičnina je locirana le streljaj....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 280.000 €, 340,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša je 10×9.5 m in zraven garaža 7×4 m. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 285.000 €, 340,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večji poslovno,stanovanjski kompleks,z vsemi priključki na parceli kot so: elektrika,voda,ogrevanje plin,tel.internet,lasten samostojen dovoz, tudi za večje avtomobile. .

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 1.030.000 €, 340,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

340 m2, samostojna, zgrajena l. 2018, 994 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.030.000,00 EUR EKSLUZIVNA MODERNA VILA V PREMIUM LOKACIJI KAMNIKA – VAŠ SANJSKI DOM Predstavljamo vam izjemno arhitekturno hišo, zgrajeno leta 2018, ki združuje vrhunsko kakovost, sodoben dizajn in idealno lokacijo....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 840.000 €, 340,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

340 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2016, 540 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 840.000,00 EUR V idilični kraški vasici se na prelepi razgledni točki nahaja popolnoma prenovljena vila. Vila obsega zaprto kraško dvorišče in zunanji bazen (ki je v souporabi), parkirno....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 390.000 €, 340,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

340 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1977, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Prodamo 2 dve samostojni stanovanjski hiši v nizu na prostrani parceli. Nahajata se v naselju Hruševec v Šentjurju pri Celju. Za informacije pišite na: janko.parfant@kwslovenia.com. Prva hiša....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 1.100.000 €, 481,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.07.2025.,

www.indomio.si

481,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2022, 2.700 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na zaželeni lokaciji v Celju prodamo samostojno hišo, ki stoji na parcelah velikosti cca 2.700 m2, izhodiščna cena 1.100.000 EUR. Samostojna hiša bruto tlorisne površine....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BREŽICE, 179.900 €, 484,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

484,8 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 3.492 m2 zemljišča, P/P, Poslovni objekt, Loče pri Poljčanah, prodamo. Cena: cca 179.900,00 EUR Na voljo je prostoren industrijski objekt, ki je zgrajen leta 1960 in stoji na velikem stavbnem zemljišču, primernem za industrijsko....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRBOVLJE, 399.000 €, 485,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2024.,

www.indomio.si

485,6 m2, neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 2005, 2. nad., Poslovno trgovski objekt Trbovlje, Trg svobode, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov v Trbovljah. Ponujajo vam odlično razporeditev ter veliko možnosti za preureditev po....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

485,51 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2024, 1.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2. Predmet....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 230.000 €, 485,50 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

DOMŽALE - Nasproti Mercator centra , zazidljivo zemljišče v velikosti 484 m2. Parcela se nahaja v poslovno stanovansjki coni Možnost gradnje enostanovanjske hiše IZJEMNA PRILOŽNOST!!! Vsa infrastruktura je v neposredni bližini, izjemna lokacija . Kupec krije polovico stroškov posla....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 450.000 €, 339,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-314 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora na elitni lokaciji pod Kalvarijo prodamo dvonadstropno neobaročno vilo. Zgrajena je bila leta 1903, projektant je bil Karl Koenig. Imate izjemno priložnost za nakup hiše v centru mesta, vendar....

 
 
 
  Hiša, ČRNA VAS, 1.200.000 €, 339,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

339 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 2.000 m2 zemljišča, odlična lokacija, vila, bazen, velika terasa, mirno naselje, pokrito parkirišče, bližina narave, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Podeželska vila z bazenom v Črni vasi (339 m2, K+P+M, zgrajena l. 2004) V Črni vasi, prijetnem....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 660.000 €, 339,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

339 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 1.534 m2 zemljišča, neposredna bližina narave, zelo svetlo, mirna lokacija, več parkirnih mest, garaža, posest, obrt, v bližini vsa infarstruktura, prodamo. Cena: 660.000,00 EUR Ekskluzivna hiša, Hraše, Smlednik (K+P+1+M, l. 2003) Na izjemni ter....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 14.900 €, 486,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

486 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Bezina, prodamo. Cena: cca 14.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v skupni velikosti 486 m², ki se nahaja v mirnem naselju Bezina, le nekaj minut vožnje iz središča Slovenskih Konjic. Po opravljenih raziskavah zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 88.000 €, 487,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Zemljišče je ob magistralni cesti Trst-Reka, le 300 m od AC priključka. 4km do bivšega mejnega prehoda Pesek. .

 
 
 
  Hiša, BOGOJINA, Po dogovoru, 479,90 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! Predstavljamo vam možnost bivanja na prostornem in zasebnem posestvu na pomurski ravnici, kjer stoji večstanovanjska urejena hiša z razgibanim tlorisom, primerna za takojšnjo vseljivost. .

 
 
 
  Hiša, MAČE, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m² (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m². V pritličju je 200 m² veliko vseljeno stanovanje s kaminom. V mansardi je stanovanje delno izdelano. V kleti so....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 916.000 €, 490,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Primorska – Nova Gorica (Rožna Dolina), novogradnja, 2./3. nad., zgrajeno l. 2023, 3. PGF, neto uporabna površina 490,00 m2, dvigalo, parkirišča za stranke. Cena: 916.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Hiša, PREDDVOR, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

490 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2006, 1.149 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m2 (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m2. V pritličju....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 400.000 €, 491,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

491,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2017, 1/1 nad., V naselju Brdce (občina Hrastnik) je naprodaj večji stanovanjsko-poslovni objekt, zgrajen leta 1995, ki združuje funkcionalno zasnovan stanovanjski del in urejen poslovni prostor. Objekt se nahaja na mirni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 199.900 €, 338,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

338 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, Največji in najbolj obiskani klub Xtime na Ptuju, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Glasba, zabava in ples - to je slogan kluba Xtime.Na dobro znani lokaciji, v poslovno-stanovanjskem kompleksu je naprodaj 338 m2 velik prostor, ki se trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

338 m2, zazidljiva, V Ocizli prodamo zazidljivo parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za dve enostanovanjski hiši. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Na obrobju vasi Ocizla prodamo zazidljivo parcelo z urejenim dostopom, za katero je pridobljeno pravnomočno....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 492,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.indomio.si

492 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 2 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 492 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 805)