• GoHome Professional
nepremičnine slovenija vsaj 390 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • nepremičnine slovenija vsaj 390 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija vsaj 390 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija vsaj 390 m2" je bilo najdenih 2 087 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 363 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manjši)
    • 410 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6000 eur
    • do 7500 eur (povprečna cena)
    • do 9000 eur
    • do 75 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, BUJE, 1.450.000 €, 935,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI LITIJI, 29.500 €, 946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo z bivalno brunarico, mirna lokacija, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR Na voljo je zazidljivo zemljišče za prodajo v prekrasni lokaciji Jelenska reber, Dole pri Litiji. Ta prostorna parcela, ki se razteza na skupno 946 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 259.900 €, 949,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

949 m2, zazidljiva, parcela, zemljišče, gradbena, Zgornje Radvanje, Pohorje, pod pohorjem, Snežni stadion, gradnja hotelov, bungalovov, kampov in drugih objektov za turistično ponudbo in nastanitev, BR nepremičnine, Maribor, nepremičnine, BR, prodamo. Cena: 259.900,00 EUR POSEBNA....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.900.000 €, 950,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 171.000 €, 950,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2024.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, mirna, sončna lokacija nad središčem naselja z odprtim razgledom na vzhodni del Škofljice proti Malem hribu. Dostop je direkten po lokalni asfaltirani cesti iz smeri Šmarske ceste v dolini. Zemljišče se nahaja na brežini nad cesto, med dvema stanovanjskima stavbama,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Popolnoma ravna stavbna parcela od asfaltirani javni cesti na koncu vasi, odmaknjena od ostalih hiš - razpršena gradja, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno stavbne parcele, skupne površine 950 m2, od katerih predstavlja zazidalni del....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 28.000 €, 957,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

957 m2, zazidljiva, Prodaja se 957 m2 stavbno zemljišče v Moravskih Toplicah, Goričko. Sončna parcela z dostopom, služnostmi in možnostjo gradnje hiše ali turistične dejavnosti, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Stavbna (zazidljiva) parcela velikosti 957 m², parc. št. 1086/5, k.o. Moravci,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, ravna parcela, nasuta, ob javni cesti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi), višina objekta 12m,....

 
 
 
  Zemljišče, POLHOV GRADEC, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi),....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.850 €, 959,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

959 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna in gostinska dejavnost), v bližini je mestni avtobus, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca: - kupec plača davek....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 136.000 €, 960,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 136.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 100.000 €, 964,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Logatec, površina 964,00 m2. Cena: 100.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Logatcu prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 964,00 m2. Zemljišče se nahaja v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 265.100 €, 964,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

964 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V neposredni bližini Konjeniškega kluba Ljubljana Stožice prodamo stavbno zemljišče, namenjeno pretežno za večstanovanjske površine, delno pa za športne centre, Št. parc. je 491, 1735 k.o. Stožice, parcela je brez bremen, pridobljena je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 155.200 €, 970,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

970 m2, zazidljiva, v mirnem, podeželskem okolju nad Ljubljansko meglo, le 15 minut od AC obroča, prodamo. Cena: 155.200,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 970m2 se nahaja v mirni vasi Brezje, ob naselju Smrjene. Primerna za vse, ki iščete mirno podeželsko okolje z vsemi mestnimi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MORAVSKE TOPLICE, 409.000 €, 971,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2025.,

www.indomio.si

971,4 m2, gostinski lokal, trgovski center, zgrajen l. 1986, 1.386 m2 zemljišča, K/2 nad., Gostinsko - turistični objekt s potencialom tik ob hotelu Livada Prestige, prodamo. Cena: 409.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji večjega kompleska, ki obsega stanovanjsko hišo s....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 733.000 €, 980,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir ODLIČNA POZICIJA prodaje se građevinsko zemljište površine 980 m2; prvi red do mora – južna strana, blizina centra mjesta; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenome dijelu; moguće je po prostornom planu odmah ishodovati građevinsku dozvolu; pristup na zemljište sa dva javna....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 37.900 €, 985,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

985 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v skupni izmeri 985 m2, ki je na voljo za prodajo. Parcela se nahaja na izredno lepi in mirni lokaciji, kar ponuja odlično priložnost za investicijo ali gradnjo doma v prijetnem in urejenem okolju, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 1.750.000 €, 985,20 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.mp-projekt.si

V Trzinski industrijski coni prodamo večji poslovno–stanovanjski objekt s skupno površino 985,2 m² , na parceli 771m 2 . Objekt primeren za proizvodnjo, skladiščenje, živilsko dejavnost, farmacijo, logistiko ali drugo storitveno dejavnost, z neposrednim dostopom na občinsko cesto.....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 138.700 €, 987,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

987 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 138.700,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 139.200 €, 992,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 996 m2, zazidljiva, Na lepi lokaciji, le 500 m od Ivančne Gorice prodajamo sončno in ravno zazidljivo parcelo. z odprtim pogledom, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Meji na kmetijsko zemljišče. Možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe. Dostop je urejen iz občinske ceste.....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 715-756 (od skupaj 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.