Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija vsaj 400 m2" je bilo najdenih 2 061 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 353 €/m2
Omeji iskanje
23.02.2025.,
www.inf-ing.si
V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .
29.03.2024.,
www.indomio.si
854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....
02.04.2026.,
www.indomio.si
854 m2, zazidljiva, V bližini Kopra, pod Čežarji proti Dekanom, prodamo zazidljivo parcelo 854 m2. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR V bližini Kopra, na izjemni lokaciji pod Čežarji proti Dekanom, prodamo tri parcele v skupni velikosti 854 m². Po lokacijski informaciji....
17.03.2026.,
www.indomio.si
855 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Parcela z gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja zazidljiva parcela-poslovni kompleks (namembnost po rekonstrukciji) s pripadajočim pomožnim objektom,....
10.04.2024.,
www.indomio.si
856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....
04.03.2026.,
www.indomio.si
856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .
12.03.2026.,
www.indomio.si
862,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1992, 3.795 m2 zemljišča, P/P, proizvodna hala v izmeri 727,7 m2 s pripadajočim zemljiščem izmeri 3.795 m2 in pomožnim objektom v izmeri 134,7 m2, nameščena sončna elektrarna, namenska raba: območje namenjeno centralnim dejavnostim, prodamo.....
05.06.2024.,
www.indomio.si
866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....
07.05.2026.,
www.indomio.si
870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 862 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....
19.02.2026.,
www.indomio.si
871 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 127.100,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
Spremembe cen iz 148.000 € na 128.000 €
z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
08.01.2026 - 148.000 €
30.04.2026 - 128.000 €
08.01.2026.,
www.indomio.si
872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR IDEALNA LOKACIJA ZA VAŠO SANJSKO HIŠO Prodaja zazidljive parcele v Logatcu – 872 m² Izdelana projektna dokumentacija za izdajo gradbenega dovoljenja. Lokacija sanj: Parcela se nahaja v urejenem in priljubljenem naselju, obkrožena s....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111021-175 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča z mešano namensko rabo. Del zemljišča se nahaja na območju zemljišč s kmetijsko namensko rabo, del se na območju zemljišč z namensko rabo zelenih in urbanih površin. Skupna površina znaša 873....
05.02.2026.,
www.indomio.si
877 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenje Vrhpolje, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 877,00 m2. Zemljišče je ravno in dostopno po javni asfaltni cesti. Namenska raba zemljišča je 100 % površine podeželskega naselja. Priključki Na in ob parceli teče....
06.08.2025.,
www.indomio.si
878 m2, za investicijo, Stanežiče, ravno sončno investicijsko zemljišče 878 m2, z asfaltnim dostopom, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR V Medno, ravno sončno investicijsko zemljišče 878 m2, z asfaltnim dostopom, prodamo. Cena: 130.000,00 eur CDj - območje....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 870 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....
28.07.2025.,
www.indomio.si
880 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 126.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji pod Storžičem, Orlove glave nad Trstenikom, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 880m2. Parcela leži kot zadnja v vrsti počitniških hiš. Na parceli je dopustna postavitev počitniške hiše,....
04.05.2024.,
www.indomio.si
881 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1998, 2.612 m2 zemljišča, objekt ima gradbeno dovoljenje za poslovni objekt, kjer je možno imeti trgovino, skladišče, delavnice, pisarne ali gostinski lokal. Grajen je v dveh nadstropjih. Zgrajen je do IV . gradbene faze. Stoji ob glavni....
20.03.2026.,
www.indomio.si
881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490191069-126 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče v Trzinu, Ljubljana (okolica) V Trzinu posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 883 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen.....
23.04.2026.,
www.lares.si
Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .
12.11.2024.,
www.indomio.si
884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji stavbnih zemljišč v skupni izmeri 884 m2, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji....
14.11.2025.,
www.indomio.si
885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, lep razgled, objem narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, ki jo sestavljata dve popolnoma zazidljivi parceli.....
11.04.2026.,
www.indomio.si
888 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno neopremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 888 m2. Parcela je ravna in primerno osončena. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....
20.02.2026.,
www.indomio.si
890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....
10.04.2026.,
www.indomio.si
891 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, adaptiran l. 2018, 2.132 m2 zemljišča, ekskluzivna priložnost - poslovni center hajdoše, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na odlični in lahko dostopni lokaciji v naselju Hajdoše (občina Hajdina) posredujemo pri prodaji večnamensko poslovno-trgovskega....
03.12.2024.,
www.indomio.si
892 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična mobilna lokacija, raven teren, urejen dostop, komunalna infrastruktura ob parceli, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični, varni, mirni in sončni lokaciji. Meri 892 m2, manjši del parcele je kmetijske namenske rabe.....
17.03.2026.,
www.indomio.si
894 m2, zazidljiva, V primestnem naselju prodamo parcelo z gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkov za stanovanjski objekt, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Ponuja se vam redka priložnost za nakup zazidljice parcele na sončni lokaciji ob gozdu, na robu mesta PREDNOSTI:....
19.03.2026.,
www.indomio.si
894 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.500,00 EUR URŠNA SELA, Makute, prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 894,00 m2. Po namenski rabi se parceli nahajata pretežno na območju drugih kmetijskih zemljišč in v manjšem delu na območju površine cest cca. 10 m2. Priključki....
Spremembe cen iz 339.850 € na 313.600 €
z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
16.12.2025 - 350.000 €
17.01.2026 - 339.850 €
28.02.2026 - 313.600 €
16.12.2025.,
www.mp-projekt.si
Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 896m². Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....
26.08.2025.,
www.indomio.si
896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .
06.02.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 899 m 2 Šifra: K- 20 Cena: 719 € Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .
29.05.2024.,
www.indomio.si
899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .
09.09.2025.,
www.azur-nepremicnine.si
Velikost 900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela le 5 km iz Ivančne Gorice. V mirnem in zelenem okolju s čudovito naravo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske stavbe. Parcela se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Od Ivančna Gorice....
26.06.2025.,
www.indomio.si
900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....
23.04.2026.,
www.indomio.si
900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 1 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....
30.04.2026.,
www.indomio.si
901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo sončno zemljišče v Vanganelu, ki....
10.04.2026.,
www.indomio.si
903,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1847, adaptiran l. 2018, 604 m2 zemljišča, penzion z restavracijo in 11 sobami, kakovostna gradnja, v celoti opremljena profesionalna kuhinja,odlična lokacija v mestu, bližina železniške postaje, parkirišča, 2 električni polnilnici, v obratovanju,....
25.04.2026.,
www.indomio.si
903 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, P/2 nad., industrijska cona Melje, bližina priključka Maribor-Center, dovolj parkirišč, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI MARIBOR, Melje: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu heroja Šaranoviča....
07.10.2025.,
www.indomio.si
904 m2, zazidljiva, KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904m2. Zemljišče ima urejen dostop in je ravna. Ob neposredni bližini....