• GoHome Professional
nepremičnine slovenija zadnjih 14 dni - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine slovenija zadnjih 14 dni - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 313 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.373 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 229.000 €, 43,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1471,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Hiša, DREŠINJA VAS, 315.000 €, 134,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 520 m2 zemljišča, P+1+2, Posredujem pri prodaji delno obnovljene stanovanjske hiše v naselju Drešinja vas . Hiša je neto tlorisne površine 134 m2 in ima v pritličnem delu garažo, kurilnico in klet, v prvi medetaži je vhod z....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 667.000 €, 237,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 625 m2 zemljišča, P+1, Hiša na idilični lokaciji, prodamo. Cena: 667.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Malo Črnelo v občini Ivančna Gorica, posredujemo pri prodaji lepe enostanovanjske hiše. Po podatkih GURS-a hiša meri 237 m2 in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....