• GoHome Professional
nepremičnine terasa čim večje 190 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine terasa čim večje 190 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine terasa čim večje 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine terasa čim večje 190 m2" je bilo najdenih 46 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.866 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LOKA PRI MENGŠU, 480.000 €, 175,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

175 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1950, 453 m2 zemljišča, P+1, prenovljena in urejana, garaža za 3 avtomobile, mirna okolica na robu naselja, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša je bila prenovljena pred 20 leti, narejeni sta dve ločeni stanovanji, eno v pritličju in drugo v nadstropju,....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 175,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2024.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 1.236 m2 zemljišča, P+M, Hiša v Cigonci: Prostorno, Tradicionalno, Unikatno, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša, ki se nahaja na mirni lokaciji v Cigonci, Slovenska Bistrica. Ta hiša, zgrajena v letu 1995, ponuja prostorno....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 299.900 € na 279.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 279.900 €, 173,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 299.900 €
21.03.2026 - 279.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

173,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2023, 969 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 279.900,00 EUR DOKLEŽOVJE – MIRNA LOKACIJA, HIŠA Z GARAŽO IN GOSPODARSKIM POSLOPJEM V naselju Dokležovje na lepi in mirni lokaciji prodamo stanovanjsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-46 (od skupaj 47)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.