• GoHome Professional
nepremičnine terasa 240 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine terasa 240 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine terasa 240 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine terasa 240 m2 čim manjše" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.591 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manjši)
    • 250 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠKALE, 449.000 €, 243,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

243,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 70.367 m2 zemljišča, K+P+1+M, Čudovita kmetija v Škalah pri Velenju na mirni lokaciji ponuja ravnovesje narave, zasebnosti in udobja. S 70.367 m2 zemljišča, vključno s hišo 243,9 m2, tremi spalnicami in dvema gospodarskima objektoma, je popolna....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 479.000 €, 243,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 513 m2 zemljišča, P+M, Prostorna in takoj vseljiva stnovanjska hiša, ki ponuja veliko udobja za celotno družino, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR Hiša v Vrbju: 243 m² tišine, prostora in že urejenega življenja. Večina nepremičninskih oglasov vas....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

244 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m2 zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m2 in terasa 15 m2, stan v nadstropju 85,5 m2 in terasa 65 m2 sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 640.000 €, 244,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica – Grosuplje (Velika Stara vas), zgrajeno l. 2016, P+1+M, neto tlorisna površina 244,50 m2, bivalni prostor 151,80 m2, garaža 29,70, klet 14,50 m2, odprta terasa 11,00 m2, nerazporejen prostor 37,50 m2, zemljišče 1561,00 m2. Cena: 640.000 EUR. Na....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 618.500 €, 247,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.500,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, OREHOVA VAS, 290.000 €, 248,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 549 m2 zemljišča, dvostanovanjska hiša, delno obnovljena, odlična lokacija, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Rački cesti v Podravju je na voljo hiša, primerna za večjo družino ali dvogeneracijsko bivanje. Nepremičnina stoji v urejenem naselju....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 990.000 €, 248,00 m2 cca 3990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša s šestimi apartmaji, Gorenjska – Kranjska Gora, zgrajeno l. 1962, prenovljeno l. 2022, PK + VP + 1 + M, površina 248,80 m2, uporabna površina 160,50 m2, zemljišče 667,00 m2. Cena: 990.000 EUR. Posredujemo pri prodaji čudovite samostojne hiše s šestimi urejenimi apartmaji....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 219.000 €, 249,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

249,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.048 m2 zemljišča, P+1+M, blizu prometne infrastrukture, prostorna razporeditev sob, sončna lega, polno opremljeno, možnost dejavnosti v pritličju, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR MORJE PRI FRAMU; Strma 19: Prodamo lepo vzdrževano samostojno....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 225.000 €, 252,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-254 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje stanovanjske hiše v Celju, ki je bila zgrajena leta 1955, ter stoji na 1.831 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 282 m2 skupne površine, od tega 141,5 m2 uporabne površine. Velikost in lokacija omogočata....

 
 
 
  Hiša, PODGORICA, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

252,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2019, 2.732 m2 zemljišča, P+1/1 nad., prodamo. Cena: 1.050.000,00 EUR Ljubljana - Črnuče - Nadgorica / Samostojna hiša s pomožnim objektom/garažo in večjim zemljiščem Hiša je kvalitetno zgrajena, nahaja se v mirnem okolišu. Zemljišče je v celoti ograjeno....

 
 
 
  Hiša, ŽADOVINEK, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

254,8 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, VP/VP, Pisarne in gostinski lokal na dobri lokaciji v MB, prodamo. Cena: cca 270.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji (ali oddaji -10 eur/m2) dela velikega poslovnega kompleksa na Jadranski cesti 27. NAMEMBNOST:....

 
 
 
  Hiša, ŠALKA VAS, 350.000 €, 257,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

257,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2024, 735 m2 zemljišča, P+1+M, dve urejeni enoti + masardni del, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo obnovljene stanovanjske hiše v Šalki vasi pri Kočevju, le nekaj korakov od čudovitega Rudniškega jezera.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 390.000 €, 257,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.03.2026 - 420.000 €
15.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

257 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2014, 2.084 m2 zemljišča, prostorna dvostanovanjska hiša na sončni lokaciji, z velikim vrtom, v manjši vasi pod Gorjanci, vseljiva brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Lokacija: v manjši vasi, z dobro prometno....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 350.000 €, 262,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.08.2025.,

www.indomio.si

262 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2006, 1.536 m2 zemljišča, P+M, "Sanjaška Hiša z pekarno v Grčah ", prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Če iščete sanjsko hišo na mirni podeželski lokaciji na hribu v Sloveniji, je ta nepremičnina v Savinjski regiji prava izbira....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 449.000 €, 263,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

263,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 651 m2 zemljišča, P+1+M, večstanovanjska stavba, 4 stanovanjske enota, top lokacija, 8 parkirnih mest, garaža, nadstrešek, investicijska priložnost, večgeneracijsko bivanje, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Večstanovanjska hiša z več ločenimi enotami....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-61 (od skupaj 61)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!