• GoHome Professional
nepremičnine terasa do 140000 eur balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine terasa do 140000 eur balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine terasa do 140000 eur balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine terasa do 140000 eur balkon" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.095 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eur (malo cenejši)
    • 140000 eur (malo dražje)
    • do 656 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine terasa do 140000 eur balkon'
145.000 €
110.000 €
110.000 €
  Hiša, BREŽICE, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost: 100,00 m 2 Nadstropje: P+M Št. spalnic: 2 Št. kopalnic: 1 Shramba Ločen WC Zemljišče: 1.272,00 m 2 Vseljivo takoj Notarsko overjena pogodba Balkon Parkirno mesto Terasa Vrt Ogrevanje z radiatorji Klimatska naprava D (60 - 105 kWh/m2a) Ogrevanje na elektriko Ogrevanje na....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 214,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

214,9 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 1987, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V Ravnah na Koroškem je na voljo prostorno 3,5-sobno stanovanje, ki se ponaša s skupno površino 214,9 m2. Stanovanje se nahaja na mirni in sončni lokaciji, ki omogoča prijetno bivanje v neposredni....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 95.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

18.000 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posestvo z zazidljivim zemljiščem z gradbeno dokumentacijo - Redko na trgu - Dol pri Šmarju, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 1.000 m2 in kmetijskega zemljišča v izmeri cca 17.000....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!