• GoHome Professional
nepremičnine terasa najdražje - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremičnine terasa najdražje - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine terasa najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine terasa najdražje" je bilo najdenih 517 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.185 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ORMOŽ, 65.163 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-392 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo prepoznavni, frekventni lokaciji v centru Ormoža prodamo solastniški delež poslovnih prostorov v kleti in pritličju poslovne stavbe - Doma društev - v skupni izmeri 99,81 m2 ter solastniški delež na stavbnem zemljišču....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA PRI MESTINJU, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-165 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno vzdrževane stanovanjske hiše Vonarje, ki je bila zgrajena leta 1920, dozidana 1990, ter stoji na 14232 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 146,50 m2 skupne površine, od tega 60.90 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 47.000 €, 36,75 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ČATEŽ OB SAVI - TERME 36,65 m2, počitniška hiša L. 1989 , zunanja terasa, urejeno dvorišče, parkirna mesta, na zemljišču 136,oo m2 , na obrobju naselja , Hiša je klimatizirana in ima funkcionalno razporeditev prostorov v pritličju in mansardi ( dnevna soba, kuhinja, Wc-kop ., 2 x....

 
 
 
  Hiša, GORENJE KAMENCE, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Gorenje Kamence, prodamo zidanico, skupne površine stavbe 48,00 m2 , zgrajene l. 1976 ter zasnovane v dveh etažah, K+M . Pred vikendom je terasa in zidan kamin. Objekt se nahaja na lepi, sončni, razgledni lokaciji, na samem. Dostop je po neurejni makadamski poti, vozno....

 
 
 
  Hiša, PODGORA, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2025.,

www.indomio.si

27,8 m2, zidan, zgrajen l. 1975, 774 m2 zemljišča, Vikend/zidanica v mirnem okolju nad Prečno z lepim razgledom. Objekt ima elektriko in urejen vodovodni jašek pred stavbo. V spodnji etaži je prostor za hranjevanje in kletni prostor, zgornja etaža je neurejena. Trenutno na parceli....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Po dogovoru, 115,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1: CELJE, ZAGRAD 115,62 m2, 3-sobno, adaptirano l. 2010, Večstanovanjska stavba obnovljena letu 2010. Objekt obsega pritljičje, etažo in mansardni duples, shrambo, teraso v obliki atrija ter 3 parkirišča, prodamo. Pokličite za ceno. STANOVANJE 2: CELJE, ZAGRAD 116,3 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, Po dogovoru cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-291 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Celja iščemo najemnika za popolnoma prenovljen in opremljen gostinski lokal - pub / restavracija. Prostori se nahajajo v pritličju znanega Celjskega hotela Celeia z urejenim dostopom ter parkirišči. Skupaj obsega cca.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, Center, Po dogovoru cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni prostori, v poslovno stanovanjskem kompleksu Solis, na izjemni lokaciji v središču mesta. V sami bližini promenade, parka, tržnice, starega mestnega jedra in upravnega središča, upravne enote… Poslovni prostori v skupni....