• GoHome Professional
nepremičnine terasa najdražje 260 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine terasa najdražje 260 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine terasa najdražje 260 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine terasa najdražje 260 m2" je bilo najdenih 71 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.715 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU, 330.000 €, 284,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

284 m2, gostinski lokal, adaptiran l. 2024, adaptiran l. 2024, 287 m2 zemljišča, 1/3 nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Prodamo utečen gostinski lokal v Šmartnu pri Slovenj Gradcu. Lokal obratuje in je pripravljen, da se utečen posel samo prevzame. Zunanja terasa, notranjosto urejena....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 329.000 €, 235,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

235,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 809 m2 zemljišča, V slikovitem Šentilju, v občini Šentilj, se nahaja elegantna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1995. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi redno in neprekinjeno vzdrževana. Njena zasnova in urejenost prinašata prijetno udobje....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 316.000 €, 236,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

236 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1996, 224 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 316.000,00 EUR V Koštaboni prodamo istrsko hišo z dvoriščem in dodatnim objektom V mirni in avtentični istrski vasi Koštabona prodamo vrstno hišo, ki stoji kot zadnja v nizu in nudi več zasebnosti....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 295.000 €, 242,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

242 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 2.305 m2 zemljišča, Izjemna priložnost v Sebeborcih.Posestvo s hišo, delavnico in gospodarskim objektom združuje bivanje, posel in razvojni potencial. Turistična lokacija pri Moravskih Toplicah, mirno okolje in visoka donosnost. Celoten paket....

 
 
 
  Hiša, OREHOVA VAS, 290.000 €, 248,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 549 m2 zemljišča, dvostanovanjska hiša, delno obnovljena, odlična lokacija, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Rački cesti v Podravju je na voljo hiša, primerna za večjo družino ali dvogeneracijsko bivanje. Nepremičnina stoji v urejenem naselju....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 283.000 €, 238,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – neživilska trgovina, Gorenjska – Jesenice, zgrajeno l. 1960, fasada in streha prenovljeni l.2005, pritličje, neto izmera 238,30 m2, terasa 96,10 m2. Cena: 283.000 EUR. Prodamo poslovni prostor na priljubljeni lokaciji v Jesenicah. Poslovni prostor se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 280.000 €, 279,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

279,8 m2, živilska trgovina, s prehrano, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2015, 1.617 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjski objekt na izjemni lokaciji, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V centru Šmarja pri Jelšah je naprodaj stanovanjska hiša s poslovnim prostorom. Če iščete poslovni prostor....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 280.000 €, 236,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lepo vzdrževano medetažno stanovanjsko hišo, po podatkih GURS-a skupne površine 235,5 m2. Hiša se nahaja na mirni in sončni legi, v naselju stanovanjskih hiš ter je zadnja v vrsti. Prostori v hiši so....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 279.500 €, 264,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2025.,

www.indomio.si

264,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 632 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 279.500,00 EUR V naselju Korovci, občina Cankova, prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim zemljiščem v velikosti 632 m2. Nepremičnina se nahaja na odlični lokaciji in sicer v mirnem okolišu obdanem s travniki....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 279.500 €, 240,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-375 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša Ostrožno Celje vas vabi na ogled. Hiša je dobro vzdrževana in v hiši so izdelana 2 stanovanja + v pritličju je poleg garaže, kotlovnice in letne kuhinje še večnamenski prostor. Hiša ima vsaj 4 spalnice, 2 kopalnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 279.000 €, 242,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – gostinski prostor, Podravska – Maribor zgrajen l. 1987, obnovljena fasada l. 2011, obnova strehe l. 2004, pritličje, neto površina 242,90 m2. Cena: 279.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na odlični in frekventni....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

278,45 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,34 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 275.000 €, 236,10 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-524 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od odprtih, osončenih gričev na obrobju Slovenskih goric, ki ponuja razgled na Panonsko nižino s svojimi simpatičnimi vasicami ali po bližnjih vinorodnih gričih, v majhnem naselju Galušak, občina Sveti Jurij ob Ščavnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

254,8 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, VP/VP, Pisarne in gostinski lokal na dobri lokaciji v MB, prodamo. Cena: cca 270.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji (ali oddaji -10 eur/m2) dela velikega poslovnega kompleksa na Jadranski cesti 27. NAMEMBNOST:....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 249.000 €, 239,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

239,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2024, 2.735 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na eni najlepših razglednih točk Savinjskih Alp je naprodaj samostojna, urejena gorska posest, ki združuje kakovostno stanovanjsko hišo, velik kos zemljišča v velikosti....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 240.000 €, 243,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje družinske hiše (242,5 m2 neto površine, povzeto po GURS) v občini Hoče - Slivnica (naselje Rogoza), ki je bila zgrajena leta 1986 in stoji na 342 m2 velikem zemljišču (povzeto po GURS) na sončni....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 230.000 €, 278,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji novejše enostanovansjke stavbe v Majšperku (naselje Breg), ki je bila zgrajena leta 2015 in stoji na 1.054 m2 velikem zemljišču. Po podatkih GURS-a ima objekt 277,9 m2 skupne površine, od tega 162,0 m2....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 225.000 €, 252,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-254 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje stanovanjske hiše v Celju, ki je bila zgrajena leta 1955, ter stoji na 1.831 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 282 m2 skupne površine, od tega 141,5 m2 uporabne površine. Velikost in lokacija omogočata....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 220.000 €, 239,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

239,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2024, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Na eni najlepših razglednih točk Savinjskih Alp je naprodaj samostojna, urejena gorska posest, ki združuje kakovostno stanovanjsko hišo, velik kos zemljišča in redko prednost....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 219.000 €, 249,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

249,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.048 m2 zemljišča, P+1+M, blizu prometne infrastrukture, prostorna razporeditev sob, sončna lega, polno opremljeno, možnost dejavnosti v pritličju, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR MORJE PRI FRAMU; Strma 19: Prodamo lepo vzdrževano samostojno....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 164.500 €, 237,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo ohranjene in opremljene stanovanjske hiše v Rogaški Slatini, ki je bila zgrajena leta 1971, ter stoji na 1910 m2 velikem stavbnem zemljišču. Objekt ima 256 m2 skupne površine, od tega 144 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-71 (od skupaj 71)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.