• GoHome Professional
nepremičnine terasa urejeno vsaj 180 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine terasa urejeno vsaj 180 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine terasa urejeno vsaj 180 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine terasa urejeno vsaj 180 m2 čim večje" je bilo najdenih 102 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.752 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manjši)
    • 190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 208.000 €, 197,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

197,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 1.010 m2 zemljišča, cca 15 km do avtocestnega priključka Trojane, prodamo. Cena: 208.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno obnovljene in v tretji etaži kakovostno opremljene stanovanjske hiše, razgibane tlorisne zasnove, ki je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 625.000 €, 184,00 m2 cca 3400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

184,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 5/9 nad., Predstavljamo izjemno priložnost za nakup čudovitega stanovanja v eni izmed najbolj zaželenih četrti Ljubljane. Prostorno dupleks stanovanje zagotavlja udobno bivanje s skupno neto tlorisno površino 184,9 m2 in uporabno stanovanjsko površino....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 443 m2 zemljišča, P+1, Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno, opremljeno hišo z bazenom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno,....

 
 
 
  Stanovanje, HRVATINI, 470.000 €, 179,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

179,7 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo 5-sobno duplex stanovanje z veliko teraso in čudovitim razgledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 260.000 €, 177,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

177,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2016, 316 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Urejena in prostorna hiša v vasi Puščava pri Mokronogu V mirni dolenjski vasi Puščava, v neposredni bližini Mokronoga, zastopamo pri prodaji prostorne, kakovostno grajene in....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
  Hiša, KOLOMBAN, 579.000 €, 170,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

170 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2002, 325 m2 zemljišča, P+1, Na Kolombanu prodamo vrstno hišo z dvema hišnima številkama. Čudovit razgled na morje od Pirana do Italije. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 579.000,00 EUR Na Kolombanu prodamo 2-stanovanjsko vrstno....

 
 
 
  Hiša, ŽUPANJE NJIVE, 319.000 €, 170,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

Smostojna hiša, Ljubljana okolica - Kamnik (Županje Njive), zgrajena l. 1967, obnovljena l. 2000, P+1+2, neto tlorisna površina 244,30 m2, uporabna površina 170,80 m2, shramba 12,00 m2, balkon 16,00 m2, terasa 25,00 m2, garaža 20,50 m2, zemljišče 283,00 m2. Cena: 319.000 EUR. V naselju....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BRASLOVČE, 750.000 €, 169,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

169,6 m2, večji poslovni kompleks, s prehrano, zgrajen l. 1973, 2.866 m2 zemljišča, pritličje, Jezerska Posest Braslovče, prodamo. Cena: cca 750.000,00 EUR NAPRODAJ: Picerija Vorano vrhunska investicijska priložnost ob Braslovškem jezeru Na izjemni lokaciji neposredno ob Braslovško....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 640.000 €, 167,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

167 m2, dvojček, zgrajen l. 1934, adaptiran l. 2018, 253 m2 zemljišča, K+P+M, Dvojček se nahaja na dobri lokaciji v bližini vse infrastrukture. Hiša je popolnima prenovljena, prenova je potekala med letom 2016 in 2020, v njej se nahajajo 3 ločena stanovanja, vsako ima svoj vhod, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 170.000 €, 164,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-237 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji, v objemu narave je naprodaj obnovljena, prenovljena in opremljena družinska hiša z večjim zemljiščem. Če iščete urejeno hišo na obrobju mesta, z možnostjo samooskrbe je to hiša za vas! Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, SLOVENJ GRADEC, 134.000 €, 164,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490271003-364 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENJ GRADEC - LEGEN, posredujemo pri prodaji enodružinske hiše, ki se nahaja na željeni lokaciji. Hiša je bila zgrajena leta 1963. Po podatkih GURS-a znaša neto tlorisna površina 164,3 m2 (od tega uporabna površina 110 m2,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, ŽIROVNICA, 349.000 €, 163,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

163,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 2017, 692 m2 zemljišča, K+P+M, prenovljena, dva nadstreška, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo v Mostah. Hiša je bila zgrajena leta 1840 in v celoti adaptirana leta 2017. Glavne lastnosti: Bivalni del: Prostor....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-102 (od skupaj 102)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!