• GoHome Professional
nepremičnine urejeno zadnjih 14 dni Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine urejeno zadnjih 14 dni Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine urejeno zadnjih 14 dni Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine urejeno zadnjih 14 dni najnovejše" je bilo najdenih 29 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.514 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 280 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • do 97000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 538.000 €, 324,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

324,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, adaptirana l. 2018, 3.558 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 324,7 m2, ki stoji na mirni in zeleni lokaciji v naselju Drenov Grič pri Vrhniki. Hiša, zgrajena leta 1998, stoji....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine urejeno zadnjih 14 dni najnovejše'
460.000 €
492.639 €
549.000 €
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 42 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROVA, 169.900 €, 89,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 2019, 1.131 m2 zemljišča, P+M, prenovljena hiša, ravna parcela, podeželski mir, sončna oaza, naravna toplina, zelena harmonija, domača pristnost, mirno bivanje, življenje v naravi, do centra Benedikta 1,4 km, prodamo. Cena: 169.900,00....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Jeruzalemskih....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 850.000 €, 499,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

499 m2, hiša, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 2023, 1.520 m2 zemljišča, V Črešnjevcih pri Gornji Radgoni se prodaja večja stanovanjska stavba z osmimi stanovanji, ki so trenutno vsa oddana v najem. Nepremičnina predstavlja zanimivo priložnost za investicijo oziroma nadaljnje oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PODVELKA, 129.900 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

59,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, 3. nad., prodamo. Cena: 129.900,00 EUR PRODAMO: 2,5-sobno stanovanje – Podvelka (Vurmat) Na mirni in prijetni lokaciji v Podvelki (del Vurmat) je naprodaj funkcionalno 2-sobno stanovanje (trenutno preurejeno v 2,5-sobno). Stanovanje je bilo skozi....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, ŠKALE, 350.000 €, 287,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

287,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, adaptirana l. 2020, 637 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Škale pri Velenju je naprodaj prostorna samostojna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1989, ki se nahaja na parceli velikosti 637 m2 v prijetnem in sončnem okolju, le približno 500 m od jezera....

 
 
 
  Hiša, VELIKI DOL, 245.000 €, 201,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

201 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2016, 464 m2 zemljišča, Prodamo kraško hišo v Velikem Dolu, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Sodelujemo pri prodaji večje samostojne kraške hiše v naselju Veliki dol. Gre za delno prenovljeno kraško domačijo urejeno v dvostanovanjsko....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LAŠKO, 998.000 €, 1465,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.465 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 3.250 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 998.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO – STANOVANJSKI OBJEKT Z NAJEMNIKI, 1.465 m², P+N+M, VEČJE PARKIRIŠČE Prodamo poslovno – stanovanjski objekt z urejenimi funkcionalnimi zemljišči in večjim parkiriščem....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, 2 sobno stanovanje Slavko Šlander/Lava/Otok, prodamo. Cena: cca 159.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje v urejenem bloku mirna lokacija, nizki stroški Na prijetni in mirni lokaciji prodamo funkcionalno in svetlo stanovanje v urejenem večstanovanjskem....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 262.440 €, 3549,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

3.549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 262.440,00 EUR Sanjsko zemljišče s čudovitim razgledom v Turjaku – idealno za vašo prihodnjo hišo ali investicijo. 3.549 m² zazidljivega zemljišča, v idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja na robu vasi Turjak,....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....