• GoHome Professional
nepremičnine v ljubljani - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine v ljubljani - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine v ljubljani

  • Za iskalni niz "nepremičnine v ljubljani" je bilo najdenih 371 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.832 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 35.000 € na 33.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 38.000 €
29.01.2026 - 35.000 €
19.02.2026 - 33.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 680.000 €, 1127,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.127 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, naprodaj zemljišče za poslovno-stanovanjsko gradnjo - lavrica pri ljubljani, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo izjemno atraktivno zemljišče, namenjeno gradnji poslovno-stanovanjskega objekta, ki se nahaja v Lavrici, le približno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

95 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m2 +14 m2 kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m2 (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 370.000 € na 330.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

95,45 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

168,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, K/3 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor na Letališki cesti v Ljubljani - bližina BTCja Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v odlični lokaciji na Letališki cesti, tik ob ljubljanski obvoznici. Prostor je....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 790.000 € na 650.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Golovec, 650.000 €, 529,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.04.2026 - 790.000 €
07.05.2026 - 650.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

529 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 7.531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Samostojna hiša (529 m2) z velikim zemljiščem Parcela v izmeri 7.531 m2 (od tega 1.200 m2 stavbenih) ima naslednje priključke: elektriko in vodo iz lastne vrtine. Hiša ni priključena na kanalizacijo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 349.000 €, 800,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, Bizovik, stavbno zemljišče, primerno za INVESTITORJE, neposredna bližina gozda, 5 km iz centra Ljubljane in v bližini obvoznice, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, 5 km od središča Ljubljane in obvoznice, ter v neposredni bližini gozda,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 688.000 €, 322,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 435.000 €, 98,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR Prodamo 3- sobno stanovanje v centru Ljubljane Na nakup je na voljo 3-sobno stanovanje na odliči lokaciji v centru Ljubljane v velikosti 98,40 m2. Stanovanje obsega: velik dnevni prostor kuhinjo spalnico otroško sobo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 75,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, VP./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 142,70 m2, uporabna površina 75,60 m2, terasa 58,60 m2, parkirno mesto 36,00 m2. Cena: 485.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 780.000 €, 1200,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V ZALOGU! (Zazidljiva parcela v Zalogu 1200 m2) Na mirni in prijetni lokaciji v Zalogu se prodaja zazidljiva parcela. Predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v narvnem in mirnem okolju. Lokacija....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 139.990 € na 144.990 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 144.990 €
13.05.2026 - 139.990 €
14.05.2026 - 144.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR PRAVLJIČNA HISKA S ŠARMOM – MOSTE – ZALOG IDILIČNO ZAVETJE Z DUŠO IN ZGODOVINO Predstavljamo vam čudovito delno obnovljeno hiško (2025) s 412 m² zelene parcele in 86,5 m² bivalne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – SODOBNA HIŠA V IDILIČNI LOKACIJI MOSTE - ZALOG –delno obnovljena hiša (2025) s 412 m² parcele in 86,5 m² stanovanjske površine. Predstavljamo vam delno....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Trnovo, 7.068.800 €, 17672,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

17.672 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 400,00 EUR/m2 Ljubljana, Trnovo, prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 17.672 m2, ki je predvideno za izgradnjo stanovanjsko poslovnih objektov. Cena: 400,00 EUR/m2 Lokacija celotnega območja je v Trnovem, enem najlepših predelov....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 378.000 €, 71,00 m2 cca 5320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, prodamo. Cena: 378.000,00 EUR Vaš novi dom z razgledom in dušo Viška ulica, Vič – 71,3 m² popolne harmonije Zakaj bo to ljubezen na prvi pogled Ker to stanovanje ni le nepremičnina – je občutek. Sproščenost jutranje kave na balkonu s pogledom na....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR SANJSKA VILA ZA BEŽIGRADOM, BLIZU CENTRA: Ko zgodovina zašepeta s sodobnostjo Si predstavljate, da bi vsak dan začeli v objemu miru, tišine in prestiža? Pred vami je redkost, ki se ne ponudi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 229.000 €, 43,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 245.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2023.,

www.visa.si

Za stranko iščemo primerno stanovanje, najraje atrijsko ali stanovanje z balkonom. Stanovanje je za dve osebi tako, da mora biti vsaj dvosobno Stranka je že uredila prodala svojo nepremičnino in je finančno že pripravljena. Realizacija je lahko takoj, vselitev pa po dogovoru....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 180.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

iščemo stanovanje cca 130.000,00 EUR za resno stranko Zaželjen je balkon, ni pa pogoj. Plačilo je brez posojila, prenos z računa na račun takoj ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 435.000 €, 115,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.visa.si

R E Z E R V I R A N O ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 287.000 €, 59,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.visa.si

R E Z E R V I R A N O ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

takoj vseljivo .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 419.000 €, 72,60 m2 cca 5770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.visa.si

REZERVIRANO ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 330.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Za znano stranko, iščemo 3 sobno stanovanje na območju Kodeljevo, Zelena jama, Moste, Nove jarše in okolica. Potrebe so po eni spalnici in min eni otroški sobi/kabinetu. Cena in kvadratura sta prilagodljivi. V kolikor imate podobno stanovanje na voljo, nas pokličite, da vidimo ali....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 215.000 €, 165,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Mirna okolica, lep razgled. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 450.000 €, 226,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisana v Zemljiško knjigo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .