• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 578 m2 balkon terasa padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine vsaj 578 m2 balkon terasa padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 578 m2 balkon terasa padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 578 m2 balkon terasa padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 165.000 € na 159.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.11.2025 - 173.000 €
11.12.2025 - 165.000 €
12.02.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2000, 764 m2 zemljišča, Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 267.000 € na 249.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 249.000 €, 227,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 267.000 €
12.04.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

227,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2010, 649 m2 zemljišča, Hiša na mirni lokaciji v Slovenskih KonjicahNa izjemni in mirni lokaciji v neposredni bližini centra Slovenskih Konjicah vam predstavljamo samostojno hišo s skupno površino 168,3 m2 ter zemljiščem v velikosti....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 499.000 € na 449.000 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 449.000 €, 440,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.01.2026 - 499.000 €
08.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 1.800 m2 zemljišča, K+P+M, Nadstandardna hiša v Moravskih Toplicah nudi prestižno in udobno bivanje ali odlično investicijsko priložnost. 440 m2 bivalne površine, 3 nadstropja, 9 sob, bazen, garaža, terasa in čudovit razgled. Primerna za večgeneracijsko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine balkon terasa padla cena (10)
  • nepremičnine vsaj 578 m2 terasa padla cena (4)
  • nepremičnine vsaj 578 m2 balkon padla cena (3)
  • nepremičnine vsaj 578 m2 balkon terasa (26)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti