• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 578 m2 pritličje dvorišče - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine vsaj 578 m2 pritličje dvorišče - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 578 m2 pritličje dvorišče

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 578 m2 pritličje dvorišče" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.358 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 990.000 €, 560,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-275 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prečudoviti lokaciji v naselju Sopota v občini Zagorje ob Savi posredujemo pri prodaji uveljavljene gostilne Knez, z vsemi pripadajočimi zemljišči in objekti. Če iščete nepremičnino za investicijo, gostinsko dejavnost, kmečki....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 950.000 €, 579,66 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na voljo je prostorna in funkcionalna poslovna hala na Prevaljah, zgrajena leta 2016, ki je lepo vzdrževana in pripravljena na takojšnjo uporabo. Objekt se nahaja na ravninski parceli na izjemno frekventni ter lahko dostopni lokaciji. Pred objektom je urejeno asfaltirano dvorišče,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 1.100.000 €, 660,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

660,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.619 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR ŠMARJEŠKE TOPLICE, Družinska vas, v urejenem naselju prodamo stanovanjsko in poslovno stanovanjsko stavbo zgrajene na zemljišču, ki tvori več parcel v skupni izmeri 2.619 m2. Na zemljiščih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine vsaj 578 m2 pritličje dvorišče'
700.000 €
1.200.000 €
1.380.000 €
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.450.000 €, 676,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

676 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2007, 4.958 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.450.000,00 EUR Zgodovinsko grajsko posestvo z izjemnim razvojnim potencialom za preplet bivanjskih in poslovno-gostinskih vsebin se nahaja na mirnem obrobju naselja Cesta, le približno 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Novega mesta je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt. Lastnosti nepremičnine: Podkleten del z urejenimi pomožnimi prostori in kurilnico.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, POSTOJNA, 1.742.000 €, 1014,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.014,1 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.742.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v poslovno stanovanjskem kompleksu, s skupno površino 1014,1 m2, ki se nahaja v pritličju in prvem nadstropju objekta. Nepremičnina predstavlja....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, POSTOJNA, 1.100.000 €, 1014,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.014,1 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v poslovno stanovanjskem kompleksu, s skupno površino 1014,1 m2, ki se nahaja v pritličju in prvem nadstropju objekta. Nepremičnina predstavlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.990 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.319 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.990,00 EUR NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 1.150.000 €, 1528,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

1.528,6 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1826, adaptiran l. 2022, 2.104 m2 zemljišča, Domača gostilna v Selnici ob Dravi, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Na dobro vidni in frekventni lokaciji v Selnici ob Dravi prodajamo prehrambni gostinski lokal in stanovanjski objekt.....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA KUNGOTA, 499.000 €, 98161,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-42 Ogled oglasa na strani ponudnika V slikoviti pokrajini prodamo zaščiteno kmetijo blizu Srca Med Vinogradi. Le pet kilometrov od Srca Med Vinogradi se nahaja zaščitena kmetija v izmeri 98.161 m2. Na posestvu se nahaja več objektov: Nova stanovanjska hiša letnik....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 12)

<< <1> >>