• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 580 m2 do 1 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine vsaj 580 m2 do 1 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 580 m2 do 1 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 580 m2 do 1 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 0 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €, 597,00 m2 cca 300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 298.500 €
27.11.2025 - 208.950 €
26.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

597 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.100,00 EUR NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 440.000 € na 410.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠENTJUR, 410.000 €, 600,00 m2 cca 680 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 440.000 €
12.02.2026 - 410.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

600 m2, kmetija, 39.297 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Ekskluzivno zemljišče za zasebno domačijo v zgodovinskem naravnem okolju – Rifnik pri Šentjurju. Redka priložnost za posameznike s čutom za naravo, prostor in eleganco. Na slikovitem hribu Rifnik nad Šentjurjem, v....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, STRAŽA, 375.000 €, 630,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
16.05.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

630 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 1.037 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno stanovanjskega objekta v Straži pri Novem mestu. Predmet prodaje je poslovna stavba - delavnica in skladišče, skupaj s stanovanjsko hišo. Poslovni objekt....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 799.999 € na 690.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BENEDIKT, 690.000 €, 755,00 m2 cca 910 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 799.999 €
10.04.2026 - 690.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

755,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, 11.069 m2 zemljišča, K+P+M, Na eni izmed najlepših lokacij v Benediktu, kjer se stikata mir podeželja in bližina vse potrebne infrastrukture, stoji ta prostrana domačija, ki nudi unikaten življenjski in investicijski potencial. Nepremičnina....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 759,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

759,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, 6.036 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, proizvodni prostor, zgrajen 1990, ki obsega proizvodni prostor s površino 365,1m2, tehnični prostor s površino 13,3m2, poslovni prostor ( pisarna)....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 950.000 € na 800.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MIRNA, 800.000 €, 770,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 950.000 €
24.03.2026 - 800.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

770 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1100, adaptiran l. 1990, 7,67 m2 zemljišča, Grad Mirna je eden lepših in redkih delno obnovljenih kulturnih spomenikov srednjeveške arhitekture v Sloveniji, ki je nastal že proti koncu 11. stoletja. Med drugo svetovno vojno je bil grad požgan in....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine vsaj 580 m2 padla cena (74)
  • nepremičnine vsaj 580 m2 do 1 eur/m2 (24)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>