• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 580 m2 najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine vsaj 580 m2 najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 580 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 580 m2 najceneje" je bilo najdenih 1 882 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 218 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 4800 eur
    • do 6000 eur (povprečna cena)
    • do 7200 eur
    • do 60 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOŠNICA PRI CELJU, 95.000 €, 602,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, starejša montažna hiša potrebna rušitve, odlična sončna lega, center Celje oddaljeno cca. 8min vožnje, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo z obstoječo hišo na odlični lokaciji v Košnici pri Celju. Zemljišče je v velikosti 602m2 in ima odlično....

 
 
 
  Zemljišče, JESENJE, 95.000 €, 628,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča z izdanim gradbenim dovoljenjem (GD) za enodružinsko stanovanjsko stavbo, začeta gradnja in možnost spremembe gradbenega dovoljenja oz. idejna zasnova za spremembo GD, v ceni je zajeta parcela, plačan....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 95.000 €, 707,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-135 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Slivnica, občina Hoče-Fram prodamo stavbno zemljišče v velikosti 707 m2. Zemljišče se nahaja v slepi ulici v središču naselja, Dostop do zemljišča je neposredno iz asfaltirane občinske ceste. Zemljišče je popolnoma....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 95.000 €, 866,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, ZAČRET, 95.000 €, 1620,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 1.620 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli. V blizini parcele se nahaja tudi kanalizacijski vod in pa mestni plinovod. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, GORIŠNICA, 95.000 €, 20960,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-105 Ogled oglasa na strani ponudnika V Forminu, je na prodaj večje zemljišče. Skupne velikosti 20.960 m2. Zemljišče z urejenim dovozom, je v prvem delu zazidljivo. Za gradnjo sta namenjeni dve parcelni številki, skupne velikosti 2.338 m2, preostali del, ki se....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 95.000 €, 4496,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 95.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

18.000 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posestvo z zazidljivim zemljiščem z gradbeno dokumentacijo - Redko na trgu - Dol pri Šmarju, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 1.000 m2 in kmetijskega zemljišča v izmeri cca 17.000....

 
 
 
  Zemljišče, SOČERGA, 96.000 €, 95444,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

95.444 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR V istrskem zaledju v bližini mejnega prehoda Sočerga ter zaselka Šeki prodamo več sklopov zemljiških parcel. Zemljiške parcele se nahajajo v katastrski občini 2619 - Sočerga. Parcele tvorijo več povezanih....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 96.156 €, 16026,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2025.,

www.indomio.si

16.026 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Zemljišče v skupni velikost 16.026 m2 se nahaja v naselju Rafolče, v občini Lukovica. Parcela je na ravnem terenu in je sestavljena iz štirih....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja Bizovik, zraven urjenega športnega igrišča, prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 97.000 €, 4490,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.490 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Starejša domačija nad vasjo Gorenje Vrhpolje. Hiša in dve gospodarski poslopji - vse je potrebno temeljite prenove ali rušenja ter novogradnje. Urejen dostop, na ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika. Parcela je v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja, zraven urjenega šprtnega igrišča prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 97.200 €, 1080,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo parcele v Lokvi, ki so namenjena stanovanjski gradnji, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Na voljo več zazidljivih parcel v idilični kraški vasi Lokev Iščete prostor za svoj novi dom v mirnem, naravnem in hkrati dobro povezanem okolju? V Lokvi,....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 98.000 €, 4910,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Mulhe – Šmartno pri Litiji, velikost 4910 m2, elektrika, voda, telekomunikacije. Cena: 98.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNEGA PROJEKTA. V naselju Mulhe, v Šmartnem pri Litiji, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 4910 m2. Nahaja se v mirnem....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 98.000 €, 2245,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.245 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 707,00 m2 stavbnega zemljišča in 1.538,00 m2 kmetijskega, bližina avtobusne postaje, šole, trgovine, Zdravstvenega doma, prodamo. Cena: cca 98.000,00 EUR V Kropi prodamo zemljišče v izmeri 2.245,0m2, od česar predstavlja 707,0m2 stavbnega zemljišča....