• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 580 m2 zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine vsaj 580 m2 zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 580 m2 zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 580 m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 40 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 282 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6100 eur
    • do 7600 eur (povprečna cena)
    • do 9200 eur
    • do 76 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Zazidljiva parcela na prestižni lokaciji pod Pohorjem – Radvanje, Maribor V urejeni in mirni soseski stanovanjskih hiš v Radvanju prodamo zazidljivo parcelo, ki ponuja odlično priložnost za gradnjo sanjskega doma na eni izmed najbolj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine vsaj 580 m2 zadnjih 7 dni'
80.000 €
280.000 €
1.550.000 €
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 321.900 €, 555,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

555 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljena parcela za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 580,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena (na parceli se nahajajo vsi potrebni....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 800.000 €, 539,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

539 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2013, 1.492 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše v Lescah na Gorenjskem Na prodaj je izjemna dvostanovanjska hiša v mirnem in urejenem okolju v Lescah, v neposredni bližini novega naselja Na Plani.....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 500.000 €, 1111,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

1.111 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob Ižanski cesti, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča na odlični lokaciji. Zemljišče na katerem stoji starejša stavba in 2 pomožna objekta po podatkih Geodetske uprave zemljišče obsega 1.111 m2. Pri tem....

 
 
 
  Zemljišče, BREG PRI TEMENICI, 92.000 €, 1150,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.150 m2, zazidljiva, Na mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, ki ima pogled na travnike in gozdove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna in predstavlja odlično priložnost za gradnjo stanovanjske hiše ali investicijo v prijetnem....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LAŠKO, 998.000 €, 1465,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.465 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 3.250 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 998.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO – STANOVANJSKI OBJEKT Z NAJEMNIKI, 1.465 m², P+N+M, VEČJE PARKIRIŠČE Prodamo poslovno – stanovanjski objekt z urejenimi funkcionalnimi zemljišči in večjim parkiriščem....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 799.000 €, 5462,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Tik nad slikovito dolino Dragonje, obdane z naravo in obsijane s soncem zaradi odlične južne lege, se v Sečovljah prodajajo tri parcele s čudovitim pogledom na morje. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVČE, 244.629 €, 2471,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

2.471 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljisce za gradnjo 2 samostojnih stanovanjskih his ali dveh enot ( ker sta lahko hisi dvostanovajnski). Asfaltni dostop do zemljisca. Infrastruktura v neposredni blizini oziroma ob zemljiscu. Cudovit razgled na Kamniske....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 42 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 773.700 €, 5158,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.158 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 773.700,00 EUR Izjemna investicijska priložnost Zazidljivo zemljišče v novi poslovni coni Šmarješke Toplice Ustvarite svojo prihodnost na odlični lokaciji! Priložnost za rast in uspeh vas čaka! Prodajamo zazidljivo zemljišče, v velikosti 5.158....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 262.440 €, 3549,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

3.549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 262.440,00 EUR Sanjsko zemljišče s čudovitim razgledom v Turjaku – idealno za vašo prihodnjo hišo ali investicijo. 3.549 m² zazidljivega zemljišča, v idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja na robu vasi Turjak,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 38.000 €, 15037,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

15.037 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠČA ČEŠNJICE V mirnem in sončnem okolju Češnjic posredujemo pri prodaji zemljišča, ki po podatkih GURS-a skupaj meri 15.037 m². Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BISTRICA OB DRAVI, 450.000 €, 5387,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS, 197.200 €, 2320,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.320 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 197.200,00 EUR Stavbno zemljišče za investicijo v skupni izmeri 2320 m2 se nahaja v Gorenji vasi - Poljane, natančneje v naselju Lučine. Lokacija omogoča dostop do naravnega podeželskega okolja, kar predstavlja prednost za različne investicijske....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA NA POHORJU, 45.200 €, 13211,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

13.211 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, na mirni lokaciji v objemu pohorja je na voljo sklop medsebojno povezanih parcel, ki ponuja številne možnosti uporabe. kombinacija stavbnega, kmetijskega in gozdnega zemljišča je primerna za bivanje v naravi, samooskrbo, vikend projekt, turistično....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 380.000 €, 2479,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

2.479 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V območju okolice Ljubljane, se v Pijavi Gorici v bližini vse infrastrukture in hkrati v mirni soseski nahaja več stavbnih zemljišč, na katerih bo zrastla nova stanovanjska soseska. Izdelan urbanistični načrt OPPN, ki ureja celotno....