• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 610 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine vsaj 610 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 610 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 610 m2" je bilo najdenih 1 828 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 204 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 4500 eur
    • do 5700 eur (povprečna cena)
    • do 6800 eur
    • do 57 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 37.200 €, 1004,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-23 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.004 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.000 €, 1007,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, NOVO MESTO, 1.300.000 €, 1008,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2024.,

www.indomio.si

1.008 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2011, 120.385 m2 zemljišča, kompleks sredi neokrnjene narave, obdan z gozdovi, z velikim potencialom za razvoj poslovne dejavnosti, turizma, rekreacije, reje živali, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR Povezava na spletno stran:https://www.kvadrat-nepremicnine.si/miklavz-gorjanci....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 970.000 €, 1010,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

1.010,8 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 2.186 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah – avtosalona, ki združuje prostorne mehanične delavnice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
  Zemljišče, DRAVOGRAD, 34.000 €, 1013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

1.013 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Na sončni lokaciji, s pogledom na Dravograd, posredujemo pri prodaji 1.013 m2 stavbnega zemljišča.Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot stanovanjska površina.Zemljišče ima neposredni dostop do ceste, v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 1.000 €, 1000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela .

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, POSTOJNA, 1.742.000 €, 1014,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.014,1 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.742.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v poslovno stanovanjskem kompleksu, s skupno površino 1014,1 m2, ki se nahaja v pritličju in prvem nadstropju objekta. Nepremičnina predstavlja....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, POSTOJNA, 1.100.000 €, 1014,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.014,1 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v poslovno stanovanjskem kompleksu, s skupno površino 1014,1 m2, ki se nahaja v pritličju in prvem nadstropju objekta. Nepremičnina predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.990.000 €, 1041,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – samostojna stavba, Ljubljana – Bežigrad - Tomačevo, zgrajeno l. 2002, K+P+M, skupna površina 1041,00 m2. Cena: 1.990,000 EUR. V Tomačevem prodamo samostojni poslovni objekt površine 1041,00 m2, ki se nahaja na zemljišču skupne velikosti 2326,00 m2. V bližini so....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 350.000 €, 1043,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.043 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2005, avtopralnica z vsemi dovoljenji, možnost izgradnje kakega drugega objekta območje centralnih dejavnosti, na frekventni lokaciji, vsi priključki, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 150.000 €, 1045,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.045 m2, zazidljiva, VIŠNJA GORA, 1.045 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, območje eno in dvostanovanskih hiš na odlični lokaciji v objemu narave. Partizanska cesta, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 1.950.000 €, 1050,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, gostinski lokal, hotel, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2001, 23.560 m2 zemljišča, P/K+P+M, 3 objekti - gostišče z barom in dvorano, letnim vrtom, salon z apartmaji, hotelske sobe, piknik prostor s prostorom za žar, gozd, ribnik, pomožni objekti, prodamo. Cena: 1.950.000,00....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LIMBUŠ, 1.089.000 €, 1050,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2026.,

www.indomio.si

1.050 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2006, 2.423 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.089.000,00 EUR V Poslovni coni Limbuš prodamo poslovni objekt z industrijsko-skladiščnimi prostori in s pisarnami. Objekt je bil zgrajen leta 2006. Višina industrijsko-skladiščnih prostorov je....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, LIBELIŠKA GORA, 23.400 €, 1054,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

1.054 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče - Libeliška Gora, prodamo. Cena: 23.400,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča velikosti 1.054 m2. Po GURSu gre za površine podeželskega naselja.Zemljišče je na Libeliški Gori. Primerno je za ljubitelje narave, saj leži ob....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNIK, 1.238.187 €, 1061,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.061 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Prodaja se kmetijsko zemljišče v izmeri 1.061 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Ravnik. Lastništvo urejeno in brez bremen. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, adaptiran l. 1981, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M/P+1+M, Na Studencih prodamo poslovno stavbo, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Na Studencih prodamo poslovno stavbo, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1959. V pritličju so skladiščni....