• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 610 m2 novogradnja - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine vsaj 610 m2 novogradnja - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 610 m2 novogradnja

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 610 m2 novogradnja" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 126 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5700 eur
    • do 7100 eur (povprečna cena)
    • do 8500 eur
    • do 71 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEŽANA, 470.000 €, 682,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirni in zeleni vasici Kodreti v Braniški dolini je na prodaj samostojna hiša z 682 m2, novogradnja v 3. gradbeni fazi, kletni prostor z obokano kamnito vinsko kletjo 50 m2 (staro cca. 300 let) in drugi kletni prostori, pritlični in etažni prostori primerni za turistično nastanitveno....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE PIRNIČE, 176.800 €, 884,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji stavbnih zemljišč v skupni izmeri 884 m2, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine vsaj 610 m2 novogradnja'
151.900 €
150.000 €
97.000 €
  Zemljišče, BRATISLAVCI, 80.000 €, 1149,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 19.000 €, 4244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prodamo parcelo ob asfaltni cesti na mirni lokaciji. De parcele je stavbo zemljišče fel parcele je kmetijsko zemljišče. Na parceli je posajeno sadno drevje (60 orehov) Dopustne so: - postavitve/novogradnje gospodarskih objektov za....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 214.415 €, 5795,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 5.795 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se....

 
 
 
  Zemljišče, Podutik, 550.000 €, 4310,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

4.310 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Stavbno zemljišče, nastajajoč Nordijski center, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno neopremljenega stavbnega zemljišča v velikosti 4.310 m2 ( po podatkih iz GURS-a) V Podutiku vam predstavljamo izjemno redko priložnost:....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 680.000 €, 9082,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Investicijska priložnost - Projekt stanovanjske gradnje (68 enot) - Ravne na Koroškem, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 155.000 €, 10200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

10.200 m2, zazidljiva, bistrica ob sotli, trebče, zazidljivo zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne ceste, je naprodaj komunalno opremljena parcela v velikosti 1200 m2, na parceli stoji....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 104.610 €, 1902,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

1.902 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče z vsemi priključki v bližini — priložnost za gradnjo doma po meri Na prodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 1.902 m², ki se nahaja v Pružinski vasi, občina Štore v naselju z vso potrebno infrastrukturo v bližini.....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 662.986 €, 9082,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim dovoljenjem. Lokacija: Dobja vas, Ravne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!