Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 640 m2" je bilo najdenih 1 799 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 197 €/m2
Omeji iskanje
21.04.2026.,
www.indomio.si
1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....
21.04.2026.,
www.indomio.si
1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....
25.04.2026.,
www.indomio.si
1.256 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 214.000,00 EUR V gospodarski coni Otiški Vrh posredujemo pri prodaji poslovno-stanovanjskega objekta s pripadajočim zemljiščem. Skupna izmera zemljišča znaša 1.256 m². Na zemljišču stojita dva objekta. Glavni objekt je....
Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 €
z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
30.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €
30.10.2025.,
www.indomio.si
1.260 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.260m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....
Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 €
z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
02.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €
10.07.2025.,
www.indomio.si
1.261 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 113.400,00 EUR ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.261m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....
01.06.2022.,
www.vilmar-nepremicnine.si
Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .
10.04.2024.,
www.indomio.si
1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391006-104 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji treh stavbnih zemljišč v skupni izmeri 1266m2. Dostop do parcel je asfaltirani občinski cesti.. Parcele so komunalno neopremljene, komunalni priključki (elektrika in voda)....
21.12.2024.,
www.indomio.si
1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....
08.11.2025.,
www.indomio.si
1.274 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.900,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni izmeri 1.274 m² se nahaja v naselju Log v bližini Bristrice ob Dravi. Parcela je namenjena gradnji, kar omogoča različne možnosti uporabe v skladu z veljavno prostorsko zakonodajo. Lokacija v Logu predstavlja....
18.01.2022.,
www.indomio.si
1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....
12.04.2025.,
www.indomio.si
1.275 m2, zazidljiva, Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo..V Šmarjah pri Kopru se ponuja sončna zazidljiva posest z odprtin pogledom na morje in z veliko potenciala, prodamo. Cena: 237.000,00 EUR Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo V Šmarjah pri....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji večjega zemljišča, v izmeri 1276m2. Zemljišče je sestavljeno iz večinoma zazidljive parcele in malenkostnega kmetijskega dela, ki ga predstavlja gozd. Dostop je preko asfaltirane....
20.12.2021.,
www.inf-ing.si
Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .
04.06.2024.,
www.indomio.si
1.277 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .
28.01.2025.,
www.indomio.si
1.277 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2001, 4.443 m2 zemljišča, poslovna stavba, hala cca 1200 m2, mostovno dvigalo s progo 16 ton, pisarniški in pomožni prostori, stanovanjski del, ograjeno, CK, el,. voda, optika, asfaltni dostop, možnost širitve, možnost pridobitve subvencije....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....
12.03.2026.,
www.indomio.si
1.290 m2, kmetijsko zemljišče, V Mostah pri Žirovnici je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri cca. 1.290 m2, kateremu pripada še gozdno zemljišče v izmeri cca. 23.540 m2, stavbno zemljišče v izmeri cca. 4.313 m2 ter ceste v izmeri cca. 1.106 m2. Izhodiščna prodajna cena: 169.000....
06.01.2026.,
www.halodom.com
V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .
06.01.2026.,
www.indomio.si
1.291 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela v Satahovcih občina Murska Sobota, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m2. Parcela je ograjena in urejena,....
10.01.2026.,
www.indomio.si
1.292 m2, za investicijo, V prijetnem in mirnem naselju Drenik posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki stoji na sončni in razgledni lokaciji, obdani z zelenjem in naravo, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Nepremičnina ponuja odprt pogled na naselje in okoliško pokrajino ter predstavlja....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111028-47 Ogled oglasa na strani ponudnika SEŽANA, 1.293 m2, zazidljiva, namenska raba BC - za športne in rekreacijske aktivnosti, prireditve, športni centri Zemljišče na območju med Orleško in Bazoviško cesto SŽ 113, prodamo. ID parcele je 2455 2725/98 in se nahaja....
05.06.2024.,
www.indomio.si
1.293 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sežana - zemljišče za gradnjo - naprodaj, prodamo. Cena: 109.800,00 EUR SEŽANA, 1.293 m2, zazidljiva, namenska raba BC - za športne in rekreacijske aktivnosti, prireditve, športni centri Zemljišče na območju med Orleško in Bazoviško cesto....
14.01.2025.,
www.gral-nepremicnine.si
EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .
11.07.2025.,
www.indomio.si
1.295 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim gradbenim dovoljenjem, ki vam omogoča gradnjo nadstandardne čudovito zasnovane moderne hiše, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR TOP CENA! Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim....
Spremembe cen iz 213.000 € na 178.000 €
z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
08.05.2025 - 200.000 €
09.05.2025 - 213.000 €
03.04.2026 - 178.000 €
08.05.2025.,
www.indomio.si
1.296 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji, z veliko zelenja in sprehajalnih poti v naravo, parcela je lepe oblike ( cca 42 x 32 x 43 x 28 m ), možnost gradnje enostanovanjske, dvostanovanjske hiše, dvojčka, ali prostostoječe nestanovanjske stavbe, faktor zazidanosti je 40%, višina objekta....
21.03.2026.,
www.indomio.si
1.300 m2, zazidljiva, Za vas imamo v ponudbi stavbno zemljišče površine 1300 m2, ki se nahaja v kraju Ljubečna. Teren je popolnoma raven in zelo sončen. Vsa komunalna infrastruktura je tik ob parceli kjer imamo dostop iz občinske ceste. Po OPN je možna gradnja poslovno-stanovanjskega....
18.12.2025.,
www.indomio.si
1.313 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165.500,00 EUR V Novem mestu prodamo parcelo za prostostoječo stanovanjsko pozidavo. Dopustni objekti: prostostoječa enostanovanjska stavba, dvojček, vila, dvostanovanjska stavba Gospodarska infrastruktura: dostop po solastniški peščeni poti iz....
02.04.2026.,
www.indomio.si
1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....
18.06.2024.,
www.indomio.si
1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....
26.06.2024.,
www.indomio.si
1.316 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR Posredujem pri prodaji kmetijskega zemljišča v katastrski občini Boršt. Njena skupna velikost je 1316 m2 in je usmerjena proti Koprskemu zalivu, torej proti severu-zahodu. Parcela je podolgovate pravokotne oblike in nekoliko....
11.09.2025.,
www.indomio.si
1.319 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.990,00 EUR NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....
07.05.2026.,
www.indomio.si
1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....
11.09.2025.,
www.indomio.si
1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....
12.06.2024.,
www.indomio.si
1.321 m2, zazidljiva, naprodaj zazidljivo zemljišče v zavrhu, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR V Zavrhu (občina Lenart) je naprodaj delno zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1321 m2, od tega je zavidljivega cca 480 m2. Zemljišče se z naklonom spušča od ceste navzdol in je trenutno precej....
Spremembe cen iz 179.000 € na 169.000 €
z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
11.03.2025 - 210.000 €
26.04.2025 - 198.000 €
15.07.2025 - 185.000 €
09.10.2025 - 179.000 €
27.03.2026 - 169.000 €
11.03.2025.,
www.indomio.si
Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Kamnik (Zagorica nad Kamnikom), skupna površina 1328,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji prodamo čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče. Zemljišče se nahaja....
08.04.2026.,
www.indomio.si
1.331 m2, zazidljiva, gradbena parcela z izjemnim razgledom, južne lege, prodamo. Cena: 43.500,00 EUR Parcela, Zgornji Duplek: prodamo sončno, gradbeno zemljišče s prečudovitim, odprtim razgledom na Dravsko dolino. Gradbeno zemljišče je velikosti 1331 m2 in ima urejen dostop. Parcela....
11.09.2025.,
www.indomio.si
1.337 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 148.980,00 EUR Pozdravljeni, Parcela v velikosti 1337 m2 se nahaja v Mariboru, pod Ledino. Parcela je primerna, za raznoliko uporabo, odvisno od prostorskih in urbanističnih ureditev. Glede na svojo lokacijo je primerna za različne naložbene projekte,....