• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni čim manjše" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 326 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 10000 eur
    • do 13000 eur (povprečna cena)
    • do 16000 eur
    • do 133 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENJ GRADEC, 8.500.000 €, 3966,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

3.966,9 m2, večji poslovni kompleks, hotel, zgrajen l. 2002, 272.203 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 8.500.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA, ODLIČNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST, PERSPEKTIVNA LOKACIJA. Vrhunska investicijska priložnost za nakup celotnega letališkega kompleksa Letališča Slovenj....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 3.450.000 €, 4116,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

4.116,5 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2001, 11.506 m2 zemljišča, Maribor - Tabor, na Vodovodni ulici 20, ekskluzivno naprodaj poslovno-industrijski kompleks, v neposredni bližini obvoznice Tržaška in AC priključka. Izjemna lokacija in priložnost nakupa....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 400.000 €, 5000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POVPRAŠEVANJE – NAKUP ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA ZA IZGRADNJO GOSTINSKEGA OBJEKTA v SLOVENSKI BISTRICI .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 165.000 €, 5081,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

5.081 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji, na obrobju gozda, prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za ljubitelje narave, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna, vendar zaradi konfiguracije terena ni v celoti primerna za gradnjo. Prednost zemljišča: - mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 680.000 €, 9082,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Investicijska priložnost - Projekt stanovanjske gradnje (68 enot) - Ravne na Koroškem, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 662.986 €, 9082,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim dovoljenjem. Lokacija: Dobja vas, Ravne....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA NA POHORJU, 45.200 €, 13211,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

13.211 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, na mirni lokaciji v objemu pohorja je na voljo sklop medsebojno povezanih parcel, ki ponuja številne možnosti uporabe. kombinacija stavbnega, kmetijskega in gozdnega zemljišča je primerna za bivanje v naravi, samooskrbo, vikend projekt, turistično....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Zemljišče, BREZJE, 1.392.300 €, 13923,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

13.923 m2, zazidljiva, Na prodaj je stavbno zemljišče v Brezju/Maribor skupne izmere 13.923 m2, umeščeno v območje z veljavnim OPPN za stanovanjsko gradnjo, ki omogoča urejen razvoj stanovanjskega naselja nižje gostote (P+M), prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 NAMEMBNOST IN MOŽNOSTI GRADNJE....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, Po dogovoru, 17500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.salomon.si

Prodam gozd 5.124 m2 in kmetijsko zemljišče 12.461 m2. Ravnina, strojna obdelava. Pri Svetem Štefanu, občina Šmarje pri Jelšah. Gozd 5.124 m2 - 5000€ Njiva ravnina 12.462 m2 - 2€ na m2 031 262 504 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....