• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 660 m2 zadnjih 14 dni najceneje" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 326 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 10000 eur
    • do 13000 eur (povprečna cena)
    • do 16000 eur
    • do 133 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Poslovni prostor, VOJNIK, 490.000 €, 712,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

712 m2, delavnica, zgrajena l. 2006, 97.258 m2 zemljišča, prodamo. Cena: do cca 490.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo skladiščni prostor ali delavnica za motorna vozila. cca 10 ha zemljišča Enormen gospodarski objekt s kar 712 m2 površine (1000m2 nove kritine), spodaj je bil včasih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 500.000 €, 1111,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

1.111 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob Ižanski cesti, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča na odlični lokaciji. Zemljišče na katerem stoji starejša stavba in 2 pomožna objekta po podatkih Geodetske uprave zemljišče obsega 1.111 m2. Pri tem....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1471,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 662.986 €, 9082,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim dovoljenjem. Lokacija: Dobja vas, Ravne....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 680.000 €, 9082,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Investicijska priložnost - Projekt stanovanjske gradnje (68 enot) - Ravne na Koroškem, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim....

 
 
 
  Zemljišče, MOČVIRJE, 716.000 €, 716,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

716 m2, kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 716 m2 po ceni 1.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2%....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 1.200.000 €, 609,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

609 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1935, 5.022 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, BREZJE, 1.392.300 €, 13923,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

13.923 m2, zazidljiva, Na prodaj je stavbno zemljišče v Brezju/Maribor skupne izmere 13.923 m2, umeščeno v območje z veljavnim OPPN za stanovanjsko gradnjo, ki omogoča urejen razvoj stanovanjskega naselja nižje gostote (P+M), prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 NAMEMBNOST IN MOŽNOSTI GRADNJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 1.550.000 €, 712,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

712,3 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1776, adaptiran l. 2025, turistično-nastanitveni objekt v centru Celja, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR V starem mestnem jedru Celja, med Slovenskim ljudskim gledališčem in mestno tržnico, se nahaja turistično-nastanitveni objekt Vila....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 3.450.000 €, 4116,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

4.116,5 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2001, 11.506 m2 zemljišča, Maribor - Tabor, na Vodovodni ulici 20, ekskluzivno naprodaj poslovno-industrijski kompleks, v neposredni bližini obvoznice Tržaška in AC priključka. Izjemna lokacija in priložnost nakupa....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENJ GRADEC, 8.500.000 €, 3966,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,