• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 700 m2 zadnjih 14 dni najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine vsaj 700 m2 zadnjih 14 dni najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 700 m2 zadnjih 14 dni najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 700 m2 zadnjih 14 dni najdražje" je bilo najdenih 69 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 304 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 660 m2 (malo manjši)
    • 740 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 11000 eur
    • do 14000 eur (povprečna cena)
    • do 17000 eur
    • do 144 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOGATEC, 128.000 €, 872,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR IDEALNA LOKACIJA ZA VAŠO SANJSKO HIŠO Prodaja zazidljive parcele v Logatcu – 872 m² Izdelana projektna dokumentacija za izdajo gradbenega dovoljenja. Lokacija sanj: Parcela se nahaja v urejenem in priljubljenem naselju, obkrožena s....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 125.030 €, 773,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.030,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, PREŠNICA, 119.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, V Prešnici prodamo zazidljivo parcelo (skupaj 1.200 m2) na mirni in sončni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V Prešnici prodamo zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 1.200 m², ki se nahaja na mirni, sončni lokaciji na robu vasi,....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 115.000 €, 2259,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.259 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Sanjska lokacija ob Cerkniškem jezeru – ko se narava združi z bivanjem Predstavljamo vam redko priložnost za vse, ki iščete popoln mir, zasebnost in stika z neokrnjeno naravo. Na prodaj je parcela s pomožnim kmetijskim objektom,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 114.795 €, 2551,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Novemu kupcu je na voljo 2551 m2 zazidljivega zemljiča po ceni cca 45 eur/m2. Več informacij na telefonski 051 649 173 .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 114.200 €, 742,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

742 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 114.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, OSREDEK PRI DOBROVI, 109.000 €, 734,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

734 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 109.000,00 EUR Prodaja se parcela s PRAVNOMOČNIM GRADBENIM DOVOLJENJEM v Osredku pri Dobrovi V vasi Osredek pri Dobrovi se nahaja lepa, sončna parcela, ki obsega 634 m² stavbnega zemljišča in 100 m² zemljišča, namenjenega javni poti. Mikrolokacija....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, BREG PRI TEMENICI, 92.000 €, 1150,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.150 m2, zazidljiva, Na mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, ki ima pogled na travnike in gozdove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna in predstavlja odlično priložnost za gradnjo stanovanjske hiše ali investicijo v prijetnem....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 89.000 €, 1992,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na eni izmed najbolj prepoznavnih in zaželenih lokacij v Laškem je na voljo izjemno zazidljivo zemljišče, namenjeno gradnji stanovanjske nepremičnine. Gre za redko priložnost, kjer se združijo lokacija, razgled, tradicija, sončna....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....