• GoHome Professional
nepremičnine zadnjih 14 dni Zadnjih 7 dni - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine zadnjih 14 dni Zadnjih 7 dni - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine zadnjih 14 dni Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 14 dni zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 148 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.752 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 240000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 165.000 €, 5081,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

5.081 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji, na obrobju gozda, prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za ljubitelje narave, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna, vendar zaradi konfiguracije terena ni v celoti primerna za gradnjo. Prednost zemljišča: - mirna lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 335.000 €, 103,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

103,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 2/3 nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Medvodah, natančenje na Kržišnikovi ulici, prodamo svetlo, funcionlano in opremljeno 5 sobno stanovanje - dupleks. Nahaja se v drugem nadstopju bloka, zgrajene....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2005, 2.400 m2 zemljišča, Na mirni lokaciji v naselju Rače prodamo samostojno medetažno hišo na veliki ograjeni parceli 2.400 m2. Hiša nudi 200 m2 neto površine, tri spalnice ter prostoren bivalni del z izhodom na balkon in teraso.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 229.000 €, 43,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Hiša, DREŠINJA VAS, 315.000 €, 134,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 520 m2 zemljišča, P+1+2, Posredujem pri prodaji delno obnovljene stanovanjske hiše v naselju Drešinja vas . Hiša je neto tlorisne površine 134 m2 in ima v pritličnem delu garažo, kurilnico in klet, v prvi medetaži je vhod z....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 667.000 €, 237,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 625 m2 zemljišča, P+1, Hiša na idilični lokaciji, prodamo. Cena: 667.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Malo Črnelo v občini Ivančna Gorica, posredujemo pri prodaji lepe enostanovanjske hiše. Po podatkih GURS-a hiša meri 237 m2 in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....