Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 14 dni balkon lekarna" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.404 €/m2
Omeji iskanje
06.05.2026.,
www.gradex.si
V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....
08.05.2026.,
www.indomio.si
85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....
Včeraj,
www.indomio.si
55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....
05.05.2026.,
www.indomio.si
85 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2004, 2.101 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na idilični lokacij ob gozdu, v neposredni bližini Ljubljane, v mirnem in urejenem naselju Visoko, v občini Ig, prodamo hišo v skupni izmeri 85 m2 neto tlorisne površine.....
05.05.2026.,
www.indomio.si
39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....
07.05.2026.,
www.indomio.si
126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 112 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 248.000,00 EUR PENTHOUSE Z GARAZO IN VRTOM – DOBROVA Kjer se udobje zlije z naravo - vstopite v svojo oazo miru! Predstavljamo vam redkost na trgu – prostoren penthouse z lastnim vrtom,....
08.05.2026.,
www.indomio.si
121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....
10.05.2026.,
www.indomio.si
63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....