• GoHome Professional
nepremičnine zadnjih 14 dni balkon najdražje ureje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine zadnjih 14 dni balkon najdražje ureje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine zadnjih 14 dni balkon najdražje urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 14 dni balkon najdražje urejeno" je bilo najdenih 40 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.945 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 667.000 €, 237,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 625 m2 zemljišča, P+1, Hiša na idilični lokaciji, prodamo. Cena: 667.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Malo Črnelo v občini Ivančna Gorica, posredujemo pri prodaji lepe enostanovanjske hiše. Po podatkih GURS-a hiša meri 237 m2 in....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine zadnjih 14 dni balkon najdražje urejeno'
319.000 €
468.000 €
465.000 €
  Hiša, SPODNJE PRAPREČE, 528.000 €, 241,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

241,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 545 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujemo pri prodaji čudovite enodružinske hiše na mirni, a hkrati dostopni lokaciji v naselju Spodnje Prapreče v občini Lukovica. Hiša se ponaša s sodobno razporeditvijo prostorov, velikim ograjenim zemljiščem in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

71,56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 360.000 € na 350.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 360.000 €
14.05.2026 - 350.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

192,49 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se ponaša....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Hiša, VISOKO, 279.000 €, 85,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2004, 2.101 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na idilični lokacij ob gozdu, v neposredni bližini Ljubljane, v mirnem in urejenem naselju Visoko, v občini Ig, prodamo hišo v skupni izmeri 85 m2 neto tlorisne površine.....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2005, 2.400 m2 zemljišča, Na mirni lokaciji v naselju Rače prodamo samostojno medetažno hišo na veliki ograjeni parceli 2.400 m2. Hiša nudi 200 m2 neto površine, tri spalnice ter prostoren bivalni del z izhodom na balkon in teraso.....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Logatec, zgrajena l. 1986, K+P+M, neto tlorisna površina 69,00 m2, bivalni prostor 48,60 m2, garaža 12,00 m2, balkon 6,00 m2, nerazporejen prostor 2,40 m2, površina zemljišča 436,00 m2. Cena: 250.000 EUR. Na mirni lokaciji v Logatcu prodamo samostojno počitniško hiši,....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: do cca 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje obsega skupno 53 m², od tega: bivalna površina: 45,7 m² balkon: 2,5 m² shramba v kleti: 4,8 m² Nahaja se v 2. nadstropju (3. etaža) večstanovanjske stavbe, shramba pa v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-39 (od skupaj 39)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!