• GoHome Professional
nepremičnine zadnjih 14 dni bazen 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine zadnjih 14 dni bazen 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine zadnjih 14 dni bazen 270 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 14 dni bazen 270 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽALEC, 570.000 €, 275,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-25 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nadstandardne, velike družinske hiše v naselju Podvin pri Žalcu, ki je bila zgrajena leta 1987, popolnoma prenovljena pa leta 2007. Stoji na 697 m2 velikem zemljišču. Objekt ima po GURS podatkih 275,1....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

270,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 8.306 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR V Trebčah, v osrčju neokrnjene narave, posredujemo pri prodaji svetle in skrbno vzdrževane nepremičnine, ki obsega enostanovanjsko stavbo, pomožni kmetijski objekt in stavbo za spravilo....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 520.000 €, 269,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

269 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2019, 9.085 m2 zemljišča, veliko posestvo na mirni, sončna lokaciji, ograjeno, obdano z gozdom in travniki, brez bližnjih sosedov, hiša je dvostanovanjska, na posestvu so še gospodarske - kmetijske primerno za samooskrbo, rejo živali,....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, POLZELA, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 1.618 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V mirni ulici v bližini centra Polzele vam lahko ponudimo prostorno družinsko hišo, ki je primerna za bivanje številčne družine ali dveh družin. Hiša skupne velikosti cca. 280m2 vam ponuja....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

288,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 832 m2 zemljišča, V objemu narave prodamo novejšo hišo z bazenom, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,50 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-310 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija med Moravci, Banovci in Radenci je zelo atraktivna, obenem se nahaja le....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine bazen 270 m2 (16)
  • nepremičnine zadnjih 14 dni 270 m2 (22)
  • nepremičnine zadnjih 14 dni bazen (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.