• GoHome Professional
nepremičnine zadnjih 7 dni 110 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine zadnjih 7 dni 110 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine zadnjih 7 dni 110 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 7 dni 110 m2 čim manjše" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.114 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 120 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine zadnjih 7 dni 110 m2 čim manjše'
275.000 €
322.000 €
75.000 €
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Stanovanje sanj, v zgodovinskem centru mesta: Štirisobni duplex z vrtom 103,9 m² čistega prostora, miru in zasebnosti na prestižni lokaciji. Predstavljamo si vam izjemno priložnost za življenje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

108 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARTNO, 399.000 €, 109,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

109,7 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2025, 1/M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Iščete prijetno in udobno bivališče na mirni lokaciji, a istočasno v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup čudovitega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 248.000 €, 113,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, 338 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR SANJSKI PROJEKT: Alpska idila z velikim vrtom (338 m2) - Mojstrana, Kranjska Gora Iščete več kot le stanovanje? Iščete košček raja pod Vitrancem? Pred vami je redka priložnost za ustvarjanje doma po....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 350.000 €, 119,20 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večji poslovni prostor na vrhu poslovne stavbe z dvigalom, garažo v kletni etaži in skupnim zunanjim parkiriščem za obiskovalce. Poslovni prostor je primeren za zdravstveno, kozmetično, športno rekreativno ali podobno mirnejšo dejavnost. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr