• GoHome Professional
nepremičnine zadnjih 7 dni 170 m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine zadnjih 7 dni 170 m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine zadnjih 7 dni 170 m2 terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 7 dni 170 m2 terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PIRAN, 430.000 €, 166,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-47 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Pirana, le 3 min od morja se prodaja prikupna, izrednokvalitetno obnovljena hiša z vrtom in strešno teraso ter savno Hiša je bila zgrajena leta 1900 in popolonoma renovirana leta 2005. Ima 116 m2 stanovanjske površine....

 
 
 
  Hiša, KOLOMBAN, 579.000 €, 170,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

170 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2002, 325 m2 zemljišča, P+1, Na Kolombanu prodamo vrstno hišo z dvema hišnima številkama. Čudovit razgled na morje od Pirana do Italije. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 579.000,00 EUR Na Kolombanu prodamo 2-stanovanjsko vrstno....

 
 
 
  Hiša, ŽUPANJE NJIVE, 319.000 €, 170,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

Smostojna hiša, Ljubljana okolica - Kamnik (Županje Njive), zgrajena l. 1967, obnovljena l. 2000, P+1+2, neto tlorisna površina 244,30 m2, uporabna površina 170,80 m2, shramba 12,00 m2, balkon 16,00 m2, terasa 25,00 m2, garaža 20,50 m2, zemljišče 283,00 m2. Cena: 319.000 EUR. V naselju....

 
 
 
  Hiša, LUKOVICA, 179.000 €, 170,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2002, 1,75 m2 zemljišča, bližina narave, zelo svetlo, mirna lokacija, več parkirnih mest, posest, kmetija, obrt, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Samostojna hiša s posestjo pri Trojanah (170 m2, P+1+M, l. 1967, prenovljeno 2002) Na....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 230.000 €, 169,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

169,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 2.904 m2 zemljišča, mirna in sončna lokacija s čudovitimi razgledi na Žusem in okoliške hribe, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Iščete sanjsko hišo na podeželju? Predstavljamo vam čudovito hišo, ki se nahaja v naselju Babna Gora – Sveti Štefan....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 640.000 €, 167,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

167 m2, dvojček, zgrajen l. 1934, adaptiran l. 2018, 253 m2 zemljišča, K+P+M, Dvojček se nahaja na dobri lokaciji v bližini vse infrastrukture. Hiša je popolnima prenovljena, prenova je potekala med letom 2016 in 2020, v njej se nahajajo 3 ločena stanovanja, vsako ima svoj vhod, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 97.000 €, 165,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1980, Poslovni prostor, storitve, Letuš, Braslovče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LETUŠ, gostinski lokal s pripadajočim zemljiščem LETUŠ, naprodaj je del stavbe - gostinski lokal, nekoč poznano gostišče Pirnat v Letušu, v....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 175,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2024.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 1.236 m2 zemljišča, P+M, Hiša v Cigonci: Prostorno, Tradicionalno, Unikatno, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša, ki se nahaja na mirni lokaciji v Cigonci, Slovenska Bistrica. Ta hiša, zgrajena v letu 1995, ponuja prostorno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 170 m2 terasa (55)
  • nepremičnine zadnjih 7 dni terasa (19)
  • nepremičnine zadnjih 7 dni 170 m2 (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.