• GoHome Professional
nepremičnine zadnjih 7 dni do 344 eur/m2 1920 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine zadnjih 7 dni do 344 eur/m2 1920 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine zadnjih 7 dni do 344 eur/m2 1920 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine zadnjih 7 dni do 344 eur/m2 1920 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1820 m2 (malo manjši)
    • 2020 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 326 eur/m2 (malo cenejši)
    • 361 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VOLAVLJE, 115.000 €, 1922,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V Volavljah posredujemo pri prodaji lepe parcele, velikosti 1922 m2. Lokacijska informacija glede na namensko rabo na zemljišču predvideva stanovanjske površine za izgradnjo eno in dvostanovanjskih objektov. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KOMENDA, 550.000 €, 1916,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2024.,

www.indomio.si

1.503 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo stavbno zemljišče - Moste pri komendi, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji treh lepih in ravnih parcel v naselju Moste pri Komendi. Skupna velikost parcel, ki se držijo skupaj je 1503m2. Poleg je še dodatna parcela....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 344.700 €, 1915,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

O G L A S -parcela (stavbno zemljišče) Lepa,soncna parcela,ob glavni cesti na Dobenem, z pogledom na Domzale in Ljubljano, en del v naklonu, povrsine 1.915m2, od tega 1.069m2-zazidljiva in 856m2-ne zazidljiva(dvorisce). Cena 180,00 €/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 31.882 €, 1925,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 80.000 €, 1912,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.912 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje zazidljivo zemljišče na robu mesta Jesenice ob glavni cesti v Planino pod Golico, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis nepremičnine Zazidljivo zemljišče obsega 1.910 m2. Namenska raba: Namenska raba prostora je območje stanovanj,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJ GRADEC, 190.600 €, 1906,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

1.906 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 V Starem trgu prodamo 1.906 m2 veliko zazidljivo parcelo. Možnost nakupa tudi samo polovice. Do parcele je asfaltirana cesta, ob parceli so vsi priključki za komunalno infrastrukturo. Parcela je sončna in na odlični lokaciji. Ravna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 19.900 €, 1903,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-51 Ogled oglasa na strani ponudnika V Padni, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v izmeri 1903 m2, ki se nahaja tik ob neposredni bližini ceste. Parcela ima urejen dostop in je ravne oblike. V naravi zemljišče predstavlja cca 700 m2 gozda in cca 1200....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 150.000 €, 1902,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2023.,

www.inf-ing.si

V naselju Šegotići pri Puli se prodaja večje zemljišče z gradbeno dokumentacijo za hišo z bazenom. Parcela je delno kmetijska, večinsko zazidljiva. Možna je prodaja v 2 delih: 1043 m² + 705 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 104.610 €, 1902,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

1.902 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče z vsemi priključki v bližini — priložnost za gradnjo doma po meri Na prodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 1.902 m², ki se nahaja v Pružinski vasi, občina Štore v naselju z vso potrebno infrastrukturo v bližini.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 344 eur/m2 1920 m2 (88)
  • nepremičnine zadnjih 7 dni do 344 eur/m2 (32)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!