• GoHome Professional
nepremicnina.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnina.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnina.si

  • Za iskalni niz "nepremicnina.si" je bilo najdenih 45 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.422 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 90000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Najem, Hiša, KRANJ, Center, 1.000 €, 190,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V najem oddamo krajno vrstno hišo v centru mesta Kranji, na Tomšičevi ulici. Hiša obsega dve etaži, in sicer: .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 165.000 €, 67,60 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo polkletno dvosobno stanovanje, ki je lahko tudi trosobno ali pa se ga predela v dve garsonjeri. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, RADOVLJICA, 350 €, 60,00 m2 cca 6 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.nepremicnina.si

Na dobri lokaciji v Lescah oddamo v najem skladišče v izmeri cca 60 m2..Nahaja v zgornjem delu poslovno-stanovanjske stavbe na Alpski cesti. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KRANJ, Center, 321 €, 26,75 m2 cca 12 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.01.2026. - 321 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.nepremicnina.si

Na odlični in frekventni lokaciji oddamo več samostonjih pisarn , ki se nahajajo v 3. nadstropju poslovne stavbe Globus s čudovitim pogledom na okolico. .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, KRANJ, Labore, 480 €, 45,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Laborah oddamo v najem enosobno stanovanje, ki se nahaja v kletni etaži večstanovanjske stavbe na Ljubljanski cesti. .

 
 
 
 
+17%

Spremembe cen iz 275 € na 321 € z dne 02.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.01.2026 - 344 €
24.03.2026 - 275 €
02.05.2026 - 321 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.nepremicnina.si

Možen najem parkirnega mesta v bližini in sicer na parkirišču: .

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KRANJ, 1.600 €, 214,00 m2 cca 7 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2025.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Primskovo, oddamo poslovne prostore v poslovno stanovanjski stavbi. .

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, BISTRICA PRI TRŽIČU, 1.100 €, 114,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni in lepi lokaciji Bistrici pri Tržiču oddamo lepo in prostorno 4 – sobno stanovanje z v izmeri 114 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju dvostanovanjske hiše, s čudovitim razgledom na hribovje. .

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 345.000 €, 147,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V Medvodah prodamo samostojno hišo, ki je lahko tudi dvostanovanjska. .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 279.000 €, 175,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.nepremicnina.si

Na odlični lokaciji v Kamniku ekskluzivno prodamo prostorno 4-sobno stanovanje , kar v naravi predstavlja zgornjo polovico samostojne hiše, z dodatnim prostorom v pritličju, garažo, vrtom ter dvoriščem. .

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 475.000 €, 103,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Hiša je bila zgrajena leta 1989 in popolnoma obnovljena v letu 2016. Približno polovico zemljišča predstavlja stavbno zemljišče, ostalo pa je gozdno zemljišče. .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, Center, 258.000 €, 108,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Prodamo krajno vrstno hišo, ki se nahaja v centru mesta Kranj, na Tomšičevi ulici. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 265.000 €, 72,90 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Planina 2, prodamo prostorno atrijsko stanovanje. .

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 315.000 €, 280,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Prodamo hišo v tretji gradbeni fazi v Lahovčah. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, STRAŽIŠČE, 820 €, 82,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Stražišču, v Kranju oddamo prijeten poslovni prostor namenjen predvsem pisarniški dejavnosti. .

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na lepi lokaciji prodamo hišo v 3. gradbeni fazi. .

 
 
 
  Hiša, TRŽIČ, 274.000 €, 144,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.nepremicnina.si

V prijetnem naselju Križe posredujemo pri prodaji dvojčka v 3. podaljšani gradbeni fazi. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, KRANJ, 1.250 €, 78,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini Kranja oddamo zelo lepo, novo atrijsko stanovanje. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, KRANJ, 750 €, 80,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.nepremicnina.si

Skrbnim in resnim najemnikom oddamo v najem 3-sobno stanovanje v Kranju - Vodovodni stolp, ki se nahaja v pol kleti hiše s štirimi stanovanji. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Najem, Soba, KRANJ, Center, 170 €, 15,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Nepremičnina posredovanje d.o.o. Škofjeloška cesta 20, 4000 SI-Kranj Davčna številka: SI95985379 Matična številka: 7092253000 .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 3.850 €, 350,00 m2 cca 11 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini Škofje Loke, v smeri proti Kranju, oddamo večji poslovni prostor. .

 
 
 
  Hiša, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO, 550.000 €, 329,80 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V kolikor si želite živeti v bližini narave, stran od mestnega vrveža oz. v prijaznem okolju z veliko možnosti uživanja raznih sprehajalnih in kolesarskih poteh je ta hiša prava za vas. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KRANJ, Center, 270 €, 22,52 m2 cca 12 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.01.2026. - 270 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.nepremicnina.si

Na odlični in frekventni lokaciji oddamo več samostojnih pisarn , ki se nahajajo v 3. nadstropju poslovne stavbe Globu s čudovitim pogledom na okolico. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 83,60 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo prostorno in svetlo trosobno stanovanje, s 83,6 m2 stanovanjske površine. Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, spalnico, kopalnico in še eno večjo sobo (30 m2), ki jo je možno pregraditi....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KRANJ, Planina, 790 €, 120,00 m2 cca 7 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Najem, Stanovanje, TRŽIČ, 600 €, 77,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KRANJ, Planina, 490 €, 60,00 m2 cca 8 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, ZLATO POLJE, 200 €, 20,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.nepremicnina.si

Nepremičninska posrednica .

 
 
 
  Zemljišče, PRIMSKOVO, 250.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.nepremicnina.si

V naselju Primskovo v Kranju prodamo komunalno opremljeno stavbno zemljišče veliko 679 m2. Zemljišče je ravno in z urejenim dovozom. .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 224.000 €, 112,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.nepremicnina.si

Nepremičninski posrednik .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, ZLATO POLJE, 400 €, 20,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Najem, Stanovanje, KRANJ, Center, 550 €, 80,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Nepremičninska posrednica .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 45)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.